کد خبر: 646554 A

نبی کیتا:

نایبی کیتا متقاعد شده است که لیورپول می تواند با منچستر سیتی برای فصل لیگ برتر در این فصل رقابت کند.

به گزارش ایلنا، نبی کیتا یکی از چهار خرید شگفت انگیز تابستانی یوگن کلوپ بود که یک جولای به عنوان بازیکن جدید قرمزهای آنفیلد پس از اتمام همکاری با لایپزیگ معرفی شد. آنها در تابستان امسال 170 میلیون یورو برای خرید بازیکن صرف کرده‌اند که توسط بسیاری از کارشناسان فوتبال انگلیسی مورد توجه قرار گرفته است.

Naby Keita (middle) joined Liverpool from RB Leipzig

کیتا درباره اینکه در فصل جدید لیورپول می‌تواند با منچسترسیتی رقابت کند یا خیر، گفت: می‌دانم که ما کیفیت کافی برای این کار را داریم. همه چیز به علاقه و تمایل است که بخواهید برای آن مبارزه کنید. من فکر می‌کنم راه طولانی برای این میل و اعتقاد لازم است. من کسی هستم که این ذهنیت واقعی برنده شدن را دارد. من میل زیادی به پیروزی دارم به همین دلیل من در حملات پرخاشگر هستم. 

او درخصوص وضعیت فیزیکی بازیکنان در لیگ برتر انگلیس عنوان کرد: من فکر نمی‌کنم که جنبه فیزیکی تاثیر منفی بر من داشته باشد. من فوتبال این کشور را بسیار تماشا کرده‌ام و از آن برای برنده شدن در جنبه فیزیکی استفاده می‌کنم. با بازی‌های دوستانه پیش فصل امیدوارم بتوانم با آن سرعت بگیرم. 

New Liverpool signing Naby Keita was handed the No.8 shirt by Steven Gerrard (Liverpool FC)

مهاجم گینه‌ای لیورپول شماره 8 این تیم را برتن می‌کند که سال‌ها در اختیار استیون جرارد بود. او درباره ملاقات با کاپیتان سابق لیورپول اظهار داشت: این شوک بزرگی بود که پیراهنم را از جرارد بگیرم. استیون به من گفت"اینجا همه برای این حضور دارند که به پیشرفت تو کمک کنند." من آگاه هستم که شماره بزرگی را برتن می‌کنم و بسیار هیجان زده هستم که آن را بپوشم اما این نیز چیزی است که من هیچ فشار اضافی بر روی خودم قرار نمی دهم.

منچسترسیتی لیورپول نبی کیتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر