کد خبر: 646537 A

سپاهان در هفته نخست لیگ باید بدون هافبک بازیساز به زمین برود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، لیگ برتر دوره هجدهم در آستانه شروع است و پنجشنبه و جمعه هفته جاری شاهد نخستین هفته از این رقابت‌ها هستیم. در این میان تیم‌های مختلف با تغییراتی که در کادرفنی و نفرات خود ایجاد کردند در صدد نمایش هرچه درخشان‌تر در رقابت‌ها هستند.

یکی از تیم‌هایی که در فصل هفدهم نتایج ضعیفی کسب کرد و در نقل و انتقالات تغییرات زیادی چه روی نیمکت چه در جمع بازیکنان داشت، سپاهان اصفهان بود.

سپاهانی‌ها امیر قلعه‌نویی را که سابقه خوبی روی نیمکت این تیم دارد بازگرداندند و بازیکنان زیادی هم به خدمت گرفتند تا چهره جدیدی به تیم بدهند.

طلایی‌پوشان در اکثر پست‌ها بازیکن به خدمت گرفتند و نیازهای خودشان را برطرف کردند ولی در یک پست هنوز موفق به جذب بازیکن نشدند و آن هم هافبک بازیساز است.

چند هفته‌ای می‌شود که ‌سپاهانی‌ها به دنبال یک یا دو بازیکن در این پست هستند و نفراتی به کادرفنی معرفی شدند که در نهای 2 نفر از میان آنها برای مذاکره مورد تایید قرار گرفتند ولی مسئولان باشگاه هنوز موفق به جذب هیچکدام نشدند.

با توجه به اینکه گزینه مد نظر سپاهان داخلی نیست و اینکه بازیکن پس از حضور در ایران باید مدتی را با تست‌های پزشکی، تمرینات آماده‌سازی و صدور کارت ITC پشت‌سر بگذارد تا بتواند برای این تیم به میدان برود و از آنجایی که هنوز گزینه مورد نظر حتی معرفی و به ایران دعوت نشده است، سپاهان باید هفته نخست لیگ را بدون بازیکن تخصصی در این پست بگذارند.

سپاهانی‌ها رسول نویدکیا را در این پست در اختیار دارند که مصدوم است و نمی‌تواند بازی کند و بختیار رحمانی هم که به این تیم اضافه شده به دلیل پر بودن فهرست تا نیم فصل باید بیرون بنشیند و عملاً دست تیم در پست هافبک بازیساز خالی است.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر