کد خبر: 645860 A

کاپیتان اسبق استقلالی ها وعده داده به زودی مربیگری را آغاز می کند.

به گزارش ایلنا، فرهاد مجیدی بعد از حدود 4 سال دوباره به تلویزیون برگشت و در گفت و گویی که با عادل انجام داد برای مدتی دوباره به تیتر رسانه ها تبدیل شد. حضور مجدد 7 مقدس آبی ها این سوال را هم برای خیلی ها به وجود آورد که چرا او رسما کارش را در جایی به عنوان مربی آغاز نمی کند. او خیلی وقت است در کلاس های مختلف مربیگری در کشورهای متنوع دیده می شود اما خروجی آن فقط چند عکس و پست و استوری بوده است!

ستاره اسبق باشگاه استقلال بعد از خداحافظی از فوتبال، برای ورود به دنیا مربیگری به کلاس های گوناگونی در نقاط مختلف اروپا رفت و مدارکی را هم اخذ نمود.  او در تیمهای الوصل و اسپانیول هم مدتی برای تکمیل پروپوزال خود همکاری هایی داشت و تصاویری هم منتشر کرد ولی بعد از مدت کوتاهی از این تیمها جدا شد.

حدود دو سالی می شود که همواره بحث حضور فرهاد در کادر فنی استقلال به گوش می رسد اما هیچ وقت این اتفاق عملی نشد. او در گفت و گو با عادل فردوسی پور در برنامه بیست هجده وعده داد که به زودی رسما وارد جرگه مربیان خواهد شد و کار خود را آغاز خواهد کرد. باید دید این بار چنین اتفاقی رخ می دهد یا بازهم مجیدی مشغول تجارت، کلاس های مربیگری و همچنین استوری در کشورهای مختلف از جمله حاشیه خلیج فارس خواهد شد.

دیگر همه منتظر حضور فرهاد مجیدی در قامت یک مربی هستند و هر کلاسی بوده توسط او طی شده و همین چند وقت پیش بود که مدرک آ را هم کسب کرد و دیگر حرفی در این باره باقی نمی ماند. مجیدی نشان داده مانند دوران بازیگری می تواند در این عرصه هم مثمر ثمر باشد و بی شک هواداران تیم آبی پوش پایتخت برای حضور او بر روی نیمکت تیمشان لحظه شماری می کنند و آرزوی آن روز را دارند.

 

فرهاد مجیدی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر