کد خبر: 645826 A

نصیرزاده: قرار نیست مدیرعامل تراکتورسازی شوم

مدیرعامل گسترش فولاد حضورش در تراکتورسازی را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در خبرها آمده بود که تغییراتی در کادر مدیریت دو باشگاه تبریزی لیگ برتر قرار است انجام شود و صادق درودگر مدیرعامل گسترش فولاد و هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل تراکتورسازی خواهد شد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و هیچکس برای مدیریت تراکتورسازی با من صحبت نکرده است. در مورد آمدن آقای درودگر به گسترش فولاد هم اطلاعی ندارم.

وی در مورد وضعیت وروش ملکی، احمد موسوی و مسیح زاهدی گفت: این 3 بازیکن باید به گسترش فولاد برگردند و پرونده آنها را به کمیته تعیین وضعیت ارجاع دادیم و قرار است این کمیته حکم دهد تا تکلیف این 3 بازیکن روشن شود و ما هم منتظر هستیم.

IMG19225675

مدیرعامل گسترش فولاد در مورد وضعیت داریوش شجاعیان هم خاطرنشان کرد: این بازیکن هم وضعیتش توسط کمیته تعیین وضعیت روشن خواهد شد و ما شکایت خودمان را مطرح کردیم. طبق قراردادی که داشتیم به تعهدات عمل نشده و این بازیکن باید به گسترش فولاد برگردد و خواسته ما هم همین است.

نصیرزاده در مورد میزبانی گسترش فولاد و مشکلات نور ورزشگاه گفت: مشکل خاصی وجود ندارد ولی به احتمال زیاد 2 دیدار اول را در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار می‌کنیم تا بنیان دیزل مورد تایید قرار بگیرد و پس از آن به ورزشگاه خودمان بر می‌گردیم.

وی در پایان در مورد رای سازمان لیگ مبنی بر اعلام نتیجه به سود پرسپولیس خاطرنشان کرد: سازمان لیگ به تنهایی تصمیم نگرفته و قطعاً با کارشناسانی صحبت کرد و این تصمیم گرفته شده است. سازمان لیگ مرجع تعیین زمان یک بازی است و وقتی باشگاهی می‌گوید نمی‌توانم در تاریخ مقرر بازی کنم به منزله انصراف از بازی است و برای اعلام نتیجه به سود تیم مقابل قابل استناد است. برای همین تصمیم سازمان لیگ درست بود.

 

تراکتورسازی تبریز گسترش فولاد تبریز‌ هوشنگ نصیرزاده سوپرجام ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر