کد خبر: 645151 A

نیم‌فصل سختی در انتظار ماست / از بازیکنانی که گرفتیم راضی هستم

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط تیمش صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، رانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار دوستانه برابر گل گهر سیرجان به جمع خبرنگاران آمد و پاسخگوی سوال آنها بود:

 

با همین بازی ها ایرادات را اصلاح می کنیم

 از بازی امروزخیلی راضی هستم، بازی تدارکاتی خیلی خوبی بود و مقابل یک تیم خیلی خوب و جدی بازی کردیم. همیشه مسابقه بهترین تمرین برای ما است و هم از تمرین و از بازی‌ها راضی هستم البته بهتر بود که می‌بردیم، اما از طریق این بازی‌ها بهتر می‌شود که اشتباهات را دید تا ایرادات را اصلاح کنیم. طبیعی است که بعد از 3 هفته انتظار داشته باشیم بچه‌ها خیلی آماده باشند. اما برنامه‌ریزی‌ ما طوری است که با بهترین آمادگی در اولین بازی‌مان در لیگ شرکت کنیم.

 

شرایط اردوی کرواسی فوق العاده بود

ما از ابتدا کار را خیلی خوب شروع کردیم و در کرواسی هم شرایط خوبی داشتیم، اینجا هم ادامه می‌دهیم و شرایط‌مان هم خوب است، یک بازی دیگر هم پنجشنبه خواهیم داشت و برای شروع فصل آماده می‌شویم. ما با بعضی از بازیکنان توافق کردیم که از نیم‌فصل دوم به ما اضافه شوند، با همین بازیکنانی که داشتیم مسابقات را شروع خواهیم کرد.ما چند بازیکن استاندارد داشتیم که از جمع ما جدا شدند؛ فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، صادق محرمی که جدا شدند و امیری هم فعلا در تیم است، اما علی‌رغم همه این مسائل ما باید جای خالی آنها را جبران می‌کردیم.

 

نیم‌فصل سختی در انتظار ماست

از بازیکنانی که گرفتیم راضی هستم و طبیعی است که انتظار داریم نیم‌فصل اول سختی در پیش داشته باشیم اما ترسی از کسی نداریم و همه چیز رو به بهبودی است.بازیکنان خوبی هم در ذخیره‌ها داریم، اسدی خیلی پیشرفت کرده، حسین‌پور، طاهر‌خانی، مصلح و الوان‌زاده همه خوب هستند، طبیعی است که برای آماده سازی آنها به زمان نیاز داریم، قطعا بازیکن کافی برای بازی‌هایمان خواهیم داشت.

 

لغو دیدار سوپرجام مربوط به فدراسیون است

اگر باز سوپرجام لغو شود،  برنامه‌های ما تغییر می‌کند البته لغو دیدار سوپرجام مربوط به فدراسیون است و کاری از دست ما بر نمی‌آید.ما 10 روز دیگر برای بازی با پدیده وقت داریم و قطعا برای این مسابقه آماده خواهیم شد.

 

2 گل اول فرانسه سالم نبود

من از شکست کرواسی متاثر شدم، اما به این تیم افتخار می‌کنیم، چون قهرمان اصلی جهان کرواسی است، 2 گل اول سالم نبود اما دیگر مهم نیست، من به فرانسوی‌ها تبریک می‌گویم. به هر حال فوتبال است و تیمی که بیشتر گل می‌زند برنده می‌شود، اما خیلی به کرواسی افتخار می‌کنیم، آنها بهترین نشانه و علامت هستند، یک کشور کوچک و با جمعیت کم، اما با قلبی بزرگ به فینال جام جهانی می‌رسد و چنین نتایج عالی کسب می‌کند، مهم این است که هدف و شجاعت داشته باشید و به شجاعت‌تان اعتقاد داشته باشید. من به مودریچ بابت انتخابش به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی تبریک می‌گویم.

 

مودریچ شاگرد من بوده است

من از دالیچ تشکر می‌کنم و افتخار می‌کنم مودریچ شاگرد من بوده است. او از همان بچگی به دنبال افتخارآفرینی بود و دالیچ هم از مدرسه فوتبال شهر من کارش را آغاز کرد.

 

پرسپولیس برانکو ایوانکووویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر