کد خبر: 644821 A

"این حضور به نحو مناسب و با همکاری وزارت کشور ادامه یابد"

حسن روحانی ریاست جمهوری در پاسخ به گزارش دکتر سلطانی فر درباره حضور خانواده‌ها در استادیوم آزادی و تماشای بازی‌های ایران در جام جهانی اظهار نظر کرد.

به گزارش ایلنا، حسن روحانی رییس جمهور ایران، در پاسخ به گزارش دکتر سلطانی فر درباره حضور خانواده‌ها در استادیوم آزادی و تماشای بازی‌های ایران در جام جهانی اظهار نظر کرد.

در بخشی از گزارش دکتر مسعود سلطانی فر به رییس جمهور آمده است:

 برای اولین بار پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، خانواده ها برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران با رقبای خود در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ روسیه از طریق نمایشگر بزرگ با حفظ شئونات و رعایت ارزش های اسلامی در ورزشگاه آزادی حضور یافتند و این امر نه تنها با استقبال گسترده ای مواجه گردید ، بلکه با ایجاد فضای شور و نشاط در میان جوانان و خانواده ها، بازتاب اجتماعی بسیار مناسبی نیز در داخل و خارج از کشور در بر داشت.

در ادامه گزارش وزیر ورزش و جوانان به دکتر روحانی آمده است: این امر مهم با حمایت های حضرتعالی و زحمات دکتر واعظی ریاست محترم دفتر رییس جمهور ، وزیر محترم کشور، وزیر محترم اطلاعات، فرماندهی و پرسنل محترم نیروی انتظامی و استاندار محترم تهران و سایر دست اندرکاران بدون حاشیه و مطلوب خانواده ها در ورزشگاه ها بویژه مجموعه ورزشی آزادی امکان پذیر شد و صمیمانه از همه قدردانی و تشکر می‌کنم.

 بنا بر این گزارش، آقای دکتر روحانی ریاست جمهور در پاسخ نامه دکتر سلطانی فر نوشت: این حضور به نحو مناسب و با همکاری وزارت کشور ادامه یابد.

حسن روحانی وزیر ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر