کد خبر: 644791 A

به‎‌روزترین اخبار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا

منچستریونایتد برای تقویت فاز تدافعی به بازیکنان مورد تایید خوزه مورینیو نیاز دارد و آنها لئوناردو بونوچی را به عنوان هدف جدید خود می‌بینند.

به گزارش ایلنا، بازار نقل و انتقالات باید منتظر وعده‌های بزرگ مالکان جدید باشگاه آث میلان باشد که تصمیم دارند روسونری را به روزهای درخشان بازگردانند. به روزترین اخبار، شایعات، گمانه‌زنی‌ رسانه‌های مطرح اروپایی پیرامون خرید بازیکنان و مربیان شاغل در فوتبال اروپا را در ادامه مشاهده می‌کنید:

* کریستیانو رونالدو برای شرکت در مراسم معارفه به عنوان خرید جدید یوونتوس عصر روز گذشته به شهر تورین سفر کرد.

 

* روزنامه سان انگلیس مدعی است مائورزیو ساری پس از خرید جورجینیو از ناپولی، باشگاه سابقش، این روزها با بودجه 80 میلیون پوندی شرایط انتقال کولیبالی دیگر بازیکن ناپولی را بررسی می‌کند.

 

* فدراسیون فوتبال آرژانتین به صورت رسمی به همکاری با خورخه سمپائولی که در جام جهانی 2018 نتوانست روند موفقی به همراه آلبی سلسته داشته ‌باشد را اعلام کرد.

 

* بنابر گزارش سان باشگاه ولورهمپتون شرایط خرید ژائو ماریو را بررسی می‌کند که فصل گذشته با قراردادی قرضی از اینترمیلان در وستهام حضور داشت.

 

* توتو اسپورت درک می‌کند پیش از انتقال پریسیچ به منچستریونایتد باشگاه اینتر تصمیم دارد فدریکو چیزا یا سوسو را به عنوان جانشین ملی پوش کروات انتخاب کند.

 

* جیانلوئیجی بوفون با حضور در دیدار دوستانه مقابل چمبلی  به صورت رسمی همکاری با پاری سن ژرمن را آغاز کرد.

 

* فرناندو تورس با عقد قراردادی رسمی به طرفداران تیم ژاپنی ساگان توسو در توکیو معرفی شد.

 

* کوریره دلو اسپورت گزارش می‌دهد که دی فرانچسکو از مونچی، مسئول نقل و انتقالات باشگاه رم درخواست کرده است شرایط خرید دومنیکو براردی از ساسولو را پیگیری کند.

 

Anderson

* باشگاه وستهام در روز فینال جام جهانی 2018 گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ باشگاهش را به طرفداران معرفی کرد: فیلیپه اندرسون با قراردادی 40 میلیون یورویی! بازیکن سابق لاتزیو چهار فصل چکش‌ها را همراهی می‌کند.

 

* آندره گومز به آرسنال نزدیک است. هافبک نیمکت نشین بلوگرانا شاید به لیگ آمریکا هم منتقل شود اما این تصمیم بیشتر به علاقه بارسلونا بستگی دارد.

 

* به گفته اکثر رسانه‌های انگلیسی به دنبال انتقال دنی بلیند به لیگ هلند، خوزه مورینیو تصمیم دارد متئو دارمیان ایتالیایی را به اینترمیلان یا یوونتوس بفروشد.

 

* خریدهای جدید یورگن کلوپ سبب شد تا ترافیک خط حمله لیورپول فشرده‌تر شود و بازیکنان نیمکت نشین با پیشنهادهای داخلی از لیگ انگلیس مواجه شوند. از این رو باشگاه ساوتهمپتون علاقه مند است به گفته روزنامه سان با 20 میلیون پوند دنی اینگز را به خدمت بگیرد.

 

* به نظر می‌رسید مذاکرات بین رابیوت و بارسلونا به آسانی پیگیری می‌شود اما آنها از امروز با صخره‌ی بزرگی مواجه هستند: پاری سن ژرمن.

 

* خوزه مورینیو به دنبال مدافعی با کلاس بالا و کیفیت مناسب برای اولدترافورد است و به نظر می‌رسد در انتخاب آن هم موفق بوده است. دیلی اکسپرس گزارش می‌دهد هدف آقای خاص لئوناردو بونوچی است که منچستریونایتد تصمیم دارد 32 میلیون یورو برای در اختیار داشتن او سرمایه گزاری می‌کند.

 

* روزنامه سان انگلیس گفته دو باشگاه اورتون و بورنموث به دنبال خرید مدافع ملی پوش اروگوئه، دیگو لکسالت، هستند و نمایش او در جام جهانی 2018 مورد توجه آنها قرار دارد.

 

* گروه سرمایه گزاری اِلیوت چند روز پیش مالکیت باشگاه آث میلان را به دست آورد و بر اساس گزارش کوریره دلو اسپورت آنها تصمیم دارند خودنمایی بزرگی در بازار نقل و انتقالات تابستانی داشته باشند. سرمایه گزاران آمریکایی با وجود اینکه امسال در لیگ اروپا هم حضور ندارند، در حال حاضر گونزالو هیگواین را به عنوان اولین هدف خود قرار داده‌اند.

مورینیو آث میلان هیگواین بونوچی نقل و انتقالات تابستانی اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر