کد خبر: 644516 A

جام جهانی 2018:

تقابل‌های تعیین‌کننده در دیدار فینال جام جهانی نقش زیادی در معرفی تیم قهرمان دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، جام جهانی 2018 روسیه هم به ایستگاه پایانی خودش رسید و امشب با برگزاری دیدار فینال و مشخص شدن قهرمان پرونده‌اش بسته می‌شود.

کرواسی و فرانسه دو تیمی هستند که با از پیش رو برداشتن رقبا موفق شدند به دیدار پایانی راه پیدا کرده و حالا برنده این دیدار مشخص می‌کند که جام بالای دستان کاپیتان کدام تیم‌ خواهد رفت.

در این دیدار تقابل‌های حساس و تعیین‌کننده‌ای وجود دارد که نتیجه بازی در گرو چگونگی رقم خوردن آن است.

راکیتیچ – پوگبا

ipanews_728e409e-7c23-4a95-8b6f-00ec55041886_1

میانه میدان دقیقا جایی است که تفاوت‌ها را رقم می‌زند. نقطه‌ای که هم باید کمکی برای خط دفاع و جلوگیری از ایجاد خطر روی دروازه باشد و هم طراحی حملات و موقعیت‌سازی از آن شروع شود. هافبک کروات بارسا و هافبک فرانسوی یونایتد دقیقا نقطه اتکای تیم‌شان در این منطقه هستند.

 

مودریچ – کانته

skysports-kante-modric-graphic_4360716

کروات‌ها یک مهره کلیدی در منطقه میانی خودشان دارند که شروع و پایان تیم و شاید محور تیم باشد و از کار انداختن او به معنی فلج کردن تیم دالیچ است. برای این کار گزینه‌ای بهتر از کانته وجود ندارد و میزان موفقیت او به میزان موفقیت تیمش وابسته است.

 

لاورن – ژیرو

DiEBfUnWsAE1JZC

مهاجمان فرانسه عملکرد خوبی در مجموع در طول جام داشتند و یکی از زهردارترین خط حمله‌ها بودند و در فینال هم مهارناپذیرتر از همیشه به نظر می‌رسند. در این میان کار دشوار لاورن و خط دفاعی کروات‌ها تعیین کننده شانس قهرمانی تیم‌شان است. یکی از مهره‌های خطرناک فرانسه در خط حمله ژیرو است که نوک پیکان خروس‌ها را در اختیار دارد.

 

مانژوکیچ – واران

mario-mandzukic-rafael-varan

در سوی دیگر کروات‌ها هم زهردار در حمله نشان دادند و خط دفاع فرانسه کار دشواری برای ایستادگی مقابل آنها دارند. واران وظیفه خطیری در مهار مانژوکیچ دارد که گل صعود این تیم به فینال را به ثمر رسانده است.

 

دالیچ – دشان

deschamps-y-dali_kwqfd8487iye10gv647qxlo6d

دو مربی جوان کرواسی و فرانسه مهم‌ترین چالش دوران مربیگری خودشان را تجربه می‌‎کنند و آینده شغلی آنها بستگی زیادی به نتیجه بازی امروز دارد. تفکرات دو سرمربی نقشی تعیین‌ کننده در برنده دیدار و مشخص شدن تیمی دارد که جام را بالای سر می‌برد.

بازی جام جهانی روسیه پیکان کرواسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر