کد خبر: 644237 A

روزبه چشمی از علاقه اش برای ماندن در این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، روزبه چشمی در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیتش در باشگاه استقلال اظهار داشت: جلسه‌ای با باشگاه برگزار کردیم، همان‌طور که قبلاً هم گفته بودم سعی می‌کنم با باشگاه استقلال راه بیایم تا به تفاهم برسیم. یک جلسه دیگر با مدیران باشگاه فردا برگزار می‌کنیم تا به یک جمع‌بندی برسیم. بقیه‌اش مربوط به باشگاه است که چه تصمیمی خواهد گرفت. من دینی را که داشتم نسبت به باشگاه استقلال ادا کردم و منتظر پاسخ باشگاه هستم. همه چیز فردا مشخص خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا مسائل مالی با باشگاه داری، گفت: امروز در خصوص مسائل مالی صحبت نکردیم، بحث‌های دیگر مهم است که باید برطرف شود، مسائل مالی مهم است اما بحث‌های دیگر در باشگاه استقلال در اولویت قرار داشت که سعی کردیم در این خصوص صحبت کنیم.

مدافع تیم استقلال تهران در ادامه تأکید کرد: بعد از جام جهانی خیلی از بازیکنان تیم ملی پیشنهاد داشتند، من راجع‌به پیشنهاد‌هایی که دارم دوست ندارم صحبت کنم. ولی در کل قبل از جام جهانی و بعد از جام جهانی پیشنهاد‌هایی به من داده شد تا در تیم دیگری بازی کنم و این اتفاق برای هر بازیکنی ممکن است بیفتد. امیدوارم نتیجه جلسه فردا طوری رقم بخورد که در باشگاه استقلال بمانیم و بتوانیم در این تیم بازی کنیم؛ چراکه از صمیم قلب دوست دارم در استقلال بمانم؛ چراکه استقلال تیم محبوب من است و من هواداران پرشور استقلال را دوست دارم. من همه‌جوره با باشگاه استقلال راه آمدم و در حال حاضر منتظر هستم تا مسئولان استقلال جواب من را بدهند. امیدوارم فردا اتفاق خوبی صورت بگیرد.

وی در پایان در خصوص مصدومیتش نیز گفت: در حال حاضر سه هفته از شرایط درمانم گذشته، فکر می‌کنم یک ماه دیگر می‌توانم بازی کنم و شرایط لازم را به دست بیاورم. در حال حاضر زیرنظر پزشکان متخصص درمان می‌شوم.

روزبه چشمی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر