کد خبر: 644192 A

افتخاری به ترکیه می‌رود

مدیران استقلال امیدوارند در شرایط سخت فعلی موفق با جلب رضایت مامه تیام برای ادامه همکاری با این باشگاه شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هواداران استقلال از شرایط نقل و انتقالاتی این باشگاه به هیچ عنوان رضایت ندارند و این مساله باعث شده تا مدیران این تیم به شدت به دنبال رضایت کادرفنی و همچنین هواداران باشند.

یکی از دغدغه‌های اصلی باشگاه بازگرداندن مامه تیام است؛ مهاجم سنگالی که در مدت کوتاه حضورش در این باشگاه نمایش موفقی به جا گذاشت و اکنون مشتریان مناسبی کسب کرده تا روند مذاکرات برای ادامه همکاری طرفین با مشکل همراه شود.

طبق شنیده‌ها رضا افتخاری قرار است به زودی راهی ترکیه شود تا رضایت تیام را برای ماندن در جمع آبی‌پوشان جلب کند.

این اتفاقات در حالی رخ داده که در این مدت حضور یک فرد در کنار تیام که خود را مدیربرنامه‌های او معرفی می‌کند، خبرساز شده است. این فرد مدعی است مدیربرنامه‌های تیام است و این در شرایطی است که یکی از اعضای هیئت مدیره کارگزارن ایران مدعی است نامبرده به جرم دلالی تحت تعقیب است. وی در این باره می‌گوید: «آقای "ر" تحت تعقیب است و اگر وارد ایران شود دستگیر می‌شود. اینکه واقعا او وکیل ایرانی تیام است یا خیر اطلاعی ندارم و در صورت صحت چنین ادعایی بدون شک باشگاه استقلال با یک استعلام ساده می‌تواند از حقیقت مطلع شود.»

حال باید دید سرنوشت تیام و استقلال به کجا خواهد کشید چرا که هواداران استقلال این روزها به شدت نگران نقل و انتقالات هستند و بیم این را دارند که پس از جدایی ابراهیمی؛ مجید حسینی هم برود و تیام و جپاروف هم نمانند.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران مامه بابا تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر