کد خبر: 642766 A

تیم های بانوان و آقایان ایران در رشته کامپوند صاحب دو مدال نقره شدند

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات مرحله دوم کاپ آسیا که در کشور چین تایپه در حال برگزاری می باشد. کمانداران ایران در رشته کامپوند خوش درخشیدند. بعد از کسب مدال برنز میکس تیم توسط اسماعیل عبادی و مینو عابدی تیم های بانوان و آقایان کشورمان پس از پیروزی مقابل حریفان خود به فینال مسابقات راه یافتند. کامپوند آقایان متشکل از اسماعیل عبادی، امیر کاظم پور و نیما محبوبی ابتدا ویتنام را با امتیاز 229 بر 228 شکست داد و سپس هند را نیز با امتیاز نزدیک 228 بر 227 شکست داد و به فینال رسید. در این مرحله ایران 236 بر 239 به تیم کره بازی را واگذار کرد و مدال نقره کسب کردند.

photo_۲۰۱۸-۰۷-۱۰_۰۸-۴۶-۳۹

در بخش بانوان نیز ایران متشکل مینو عابدی، پریسا براتچی و راحله فارسی ابتدا هنک کنگ را با امتیاز 234 بر 217 شکست داد و سپس با امتیاز 228 بر 277 بر تایوان غلبه نمود تا در فینال مقابل کمانداران کره صف آرایی نماید ولی در این مرحله با نتیجه 226 بر 230 بازی را واگذار کرد و ایران نقره گرفت.

در رشته ریکرو تیمی تیم بانوان ایران مقابل هند با امتیار 1 بر 5 شکست خورد و تیم مردان نیز مقابل تیم ویتنام با امتیاز 3 بر 5 بازی را واگذار و حذف شدند.

فدراسیون تیراندازی باکمان تیم ملی تیر اندازی با کمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر