کد خبر: 641968 A

طلسم 28 ساله شکست

شاگردان گرت ساوت‌گیت در دیداری نسبتا آسان با 2 گل سوئد را شکست دادند تا بعد از 28 سال حضور در مرحله نیمه نهایی را تجربه کنند.

به گزارش ایلنا، سومین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 بین تیم‌های انگلیس و سوئد در حال برگزاری است و گزارش کامل این بازی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

2

                    انگلیس              

  صفر  

                    سوئد                    

  ورزشگاه:   سامارا آرنا 

 

               اطلاعات بازی

               ▼ ▲ ⚽️ █

 داور: بیورن کویپرس(هلند)

 ساعت شروع بازی: 18:30

 ترکیب تیم ملی انگلیس

 ترکیب تیم ملی سوئد

1

 جوردن پیکفورد 1  روبین اولسن

2

 کایل واکر

3

 ویکتور لیندلوف

5

  جان استونز

4

 آندریاس گرانکوئیست
6  هری مگوایر (⚽️ 30)

16

 امیل کرافت (▼86)
8  جورن هندرسون

6

 لودویگ آگوستینسون

 20  دله آلی(⚽️59)   (▼77)

7

 سباستین لارسون

7

 جسی لینگارد 8   آلبین اکدال

 12

 کیرن تریپر

17

 ویکتور کلاسن

18

 اشلی یانگ

10

 امیل فورسبرگ (▼65)
10  رحیم استرلینگ 

9

 مارکوس برگ 

9

 هری کین 20  اولا تویوونن (▼65)

 سرمربی:  گرت ساوت‌گیت

 سرمربی:   یان اندرسون

           

 فابین دلف (▲77)

 

 جان گویدتی (▲65)

 

 اریک دایر (▲84)

     مارتین اولسون (▲65)

 

 

 

 پونتاس جانسن (▲86)

دقایق حساس، حواشی و گزارش بازی در ادامه می‌آید:

دقیقه 78: نفوذ تریپر از سمت راست با سانتر تند و سریع او همراه شد اما آگوستینسون پیش از اینکه توپ به کین برسد، دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه 71: ضد حمله سریع  سوئدی ها می توانست به گل اول تبدیل شود اما شوت محکم مارکوس برگ از داخل محوطه جریه را پیکفورد از زیر طاق دروازه بیرون کشید.

دقیقه 61: حرکت فوق العاده بازیکنان سوئد به پاس پشت پای مارکوس برگ برای کلاسن ختم شد، اما شوت زمینی کلاسن را پیکفورد به شکلی باورنکردنی برگشت داد و در ادامه خودش نتوانست از ریباند استفاده کند.

انگلیس 2 - سوئد صفر / دله آلی (59): بعد از اینکه شوت لینگارد به بازیکن حریف برخورد کرد توپ در جناح راست نصیب مگوایر شد و او دوباره لینگارد را صاحب توپ کرد، لینگارد هم با سانتری دقیق توپ را به تیر دو فرستاد تا دله آلی بدون مزاحم با ضربه سری محکم دروازه سوئد را باز کند.

آلی

دقیقه 47: پیکفورد ناجی دروازه انگلیس شد.توپی که به روی دروازه آمد با ضربه سر مارکوس برگ می رفت تا به گل تساوی تبدیل شود اما پیکفورد توپ را از کنج دروازه بیرون کشید.

دقیقه 45: اولسن موقعیت تک به تک را از استرلینگ گرفت . شماره 10 انگلستان با پاس دیدنی  تریپر با دروازه بان تک به تک شد و هنگامی که قصد داشت با عبور از اولسن دروازه سوئد را باز کند، با واکنش او همراه شد. در برگشت نیز استرلینگ در شرایطی که باز هم فرصت گلزنی داشت،شوتش را به مدافعان سوئد کوبید.

انگلیس-سوئد

دقیقه 44:در حالی که داور به اشتباه آفساید استرلینگ را اعلام نکرد او در موقعیت تک به تک نتوانست دروازه را باز کند.در ادامه کویپرس، داور مسابقه در این صحنه آفسایت گرفت و اشتباه کمک خود را جبران کرد.

انگلیس یک - سوئد صفر / هری مگوایر (30): ارسال کرنر اشلی یانگ روی نقطه کرنر را مگوایر بالاتر از سایر مدافعان سوئد با ضربه سر به گوشه دروازه فرستاد که توپ دور از دستان اولسن به گل اول انگلستان تبدیل شود.

انگلیس-سوئد-2

انگلیس

دقیقه 24: پاس لینگارد را مگوایر با شوت زمینی به سمت دروازه سوئد زد اما اولسن به راحتی توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 19: استرلینگ با حرکتی فوق العاده بازیکن سوئد را از پیش رو برداشت و در ادامه توپ نصیب هری کین شد که شوت زمینی او با فاصله کم از کنار دروازه عبور کرد.

دقیقه 12: شوت روی پا و محکم کلاسن از پشت محوطه جریمه به شکلی خطرناک از بالای دروازه انگلستان عبور کرد.

انگلیس سوئد جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر