کد خبر: 641809 A

مارتینز با قهرمانی جهان هدایت لاروخا را می پذیرد؟

روبرتو مارتینز، سرمربی اسپانیایی تیم ملی بلژیک درحالی به نیمه نهایی جام جهانی رسیده است که حتی پیش از حذف برابر برزیل نیز گزینه اول هدایت ماتادورها است.

به گزارش ایلنا، مارتینز که پس از حذف اسپانیا، تبدیل به یکی از مانیفست های این کشور به عنوان بازمانده های جام بود، حالا در یک قدمی هدایت تیم ملی کشورش قرار دارد. مارتینز که در جریان کامبک تیمش مقابل ژاپن، با تعویض های به موقع و کارساز، خودش را نشان داد، حالا با حذف ابرقدرت آمریکای جنوبی و تبدیل نیمه نهایی جام جهانی به یک تورنمنت کاملا اروپایی خودش را به عنوان یکی از بهترین های جهان تثبیت کرد.

لاروخا که بعد از توافق لوپتگی با رئال مادرید با بحران مربی گری رو به رو شد، پس از هدایت موقت هیه رو و حذف قابل انتظارش در یک هشتم حالا بیش از هرکسی به روبرتو مارتینز برای سپردن سکان هدایت تیم ملی فکر می کند. این در حالیست که مارتینز اولین بازی خود به عنوان مربی بلژیک را باخت، اما دیگر هیچ وقت این نتیجه تکرار نشد، تا در صورت کسب دو برد دیگر با آماری رویایی و پس از قهرمانی جهان، سرمربی تیم ملی کشورش باشد.

گفتنی است که او آخرین باری که یک دیدار رسمی را واگذار کرد، در سال 2016 و مقابل سم آلاردیس بود؛ روزگاری که مارتینز هنوز هدایت اورتون را بر عهده داشت و سه بر صفر مقابل ساندرلند شکست خورد!

1

 

جام جهانی تیم ملی بلژیک جام جهانی 2018 روبرتو مارتینز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر