کد خبر: 641524 A

جام جهانی 2018 روسیه - مرحله یه چهارم نهایی:

تیم ملی بلژیک با ارائه نمایشی فوق العاده 2 بر یک برزیل را شکست داد تا در نیمه نهایی حریف فرانسه شود.

به گزارش ایلنا، دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 بین تیم‌های برزیل و بلژیک در حال برگزاری است و گزارش کامل این بازی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

  صفر  

                    برزیل             

  2     

                        بلژیک                  

  ورزشگاه: کازان آرنا

 

               اطلاعات بازی

               ▼ ▲ ⚽️ █

 داور: میلوراد مازیچ

 ساعت شروع بازی: 22:30

 ترکیب تیم ملی برزیل

 ترکیب تیم ملی بلژیک

1

 آلیسون بکر 1  تیبو کورتوا

2

 تیاگو سیلوا

2

 توبی آلدروایرلد ( 47)

3

  میراندا

4

 ونسان کمپانی
22  فاگنر

5

  یان فرتونگن
12  مارسلو

8

 مروان فلینی
15   پائولینیو (▼73)

6

  اکسل ویتسل

17

 فرناندینیو 15  توماس مونیه (  71)

 19

 ویلیان (▼46)

22

 ناصر شاذلی  (▼82)

11

 کوتینیو

7

 کوین دی بروین
10   نیمار جونیور

10

  ادن هازارد 

9

 گابریل ژسوس (▼58) 9  روملو لوکاکو  (▼87)

 سرمربی:  تیته

 سرمربی:  روبرتو مارتینس 

           

 روبرتو فیرمینو (▲46)

 

 توماس فرمایلن (▲82)

 

 داگلاس کاستا  (▲58)

    یوری تیلمانس  (▲87)

 

 رناتو آگوستو (▲73)

 

 

 

     

دقایق حساس، حواشی و گزارش بازی در ادامه می‌آید:

دقیقه 4+90: پاس کاستا و شوت فنی استثنایی نیمار از پشت محوطه را کورتوا با فوق واکنش از زیر طاق دروازه بیرون کشید و راهی کرنر کرد.

دقیقه 84: پاس در عمق فیرمینو به نیمار رسید که نفوذ و پاس به عقب او را کوتینیو در بهترین فرصت گلزنی با بی دقتی به بیرون زد.

دقیقه 81: کوتینیو باز هم فرصت گلزنی برای آگوستو فراهم کرد ولی شوت او با کمترین فاصله ممکن از دروازه برزیل به اوت رفت.

برزیل یک - بلژیک 2 / رناتو آگوستو (76): رناتو آگوستو سه دقیقه بعد از حضورش در زمین دروازه بلژیک را باز کرد. ارسال دقیق کوتینو را آگستو با ضربه سر تماشایی دور از دستان کورتوا به گوشه دروازه فرستاد تا برزیلی ها برای ادامه بازی امیدوار بمانند.

برزیل

دقیقه 74: پاس فیرمینو در سمت راست به کاستا رسید و این بازیکن به محض ورود به محوطه جریه ضربه اش را زد که کورتوا توپ را دفع کرد، در برگشت نیمار فرصت داشت دروازه باز کند اما توپ او را مدافعان برگشت دادند.

دقیقه 71: شوت محکم و زمینی کاستا اگرچه در چارچوب بود اما کورتوا را برای مهار توپ به زحمت نینداخت.

دقیقه 63: کورتوا با کف دست شوت داگلاس کاستا را برگشت داد  و در ادامه پائولینیو که دروازه خالی را پیش رو داشت، نتوانست از این فرصت استفاده کند.

دقیقه 62: پاس در عمق دبروین برای هازارد این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد که شوت پا چپ شماره 10 بلژیک به شکلی خطرناک از کنار تیر عمودی دروازه عبور کرد.

دقیقه 56:ژسوس پس از اینکه با حرکتی فوق العاده توپ را از بین پاهای فرتونگن عبور داد با تکل کمپانی نقش بر زمین شد اما مازیچ پس از مشورت با کمک‌های ویدئویی خود  اعلام ضربه دروازه کرد.

ژسوس

دقیقه 50: نفوذ مارسلو از سمت چپ و سانتر زمینی که به دهانه دروازه فرستاد از جلوی پاهای فیرمینو به شکلی خطرناکی عبور کرد.

دقیقه 40: ضربه دبروین از روی موقعیت ایستگاهی را آلسیون از زیر طاق دروازه بیرون کشید.در ادامه ضربه سر کمپانی روی ارسال کرنر شاذلی در دستان آلیسون قرار گرفت.

دقیقه 38: کورتوا در دو مرحله دروازه تیمش را نجات داد. ارسال مارسلوا بعد از اینکه به مدافع بلژیک برخورد کرد می رفت تا درون دروازه قرار بگیرد اما کورتوا توپ را به کرنر فرستاد. در ادامه واکنش استثنایی کورتوا شوت دقیق کوتینیو را از گوشه دروازه بیرون کشید تا دروازه اش همچنان بسته بماند.

دقیقه 35: ارسال دقیق مارسلو می توانست به روی دروازه بلژیک خطرساز شود اما ضربه سر بد ژسوس در چارچوب نبود.

برزیل صفر - بلژیک 2 / کوین دی بروین (31): روملو لوکاکو پس از اینکه در زمین خود صاحب توپ شد با حرکتی فوق العاده  یکی دو بازیکن برزیلی را از پیش رو برداشت و در سمت چپ دبروین در موقعیت قرار داد تا این بازیکن با ضربه ای غیر قابل مهار دروازه برزیل را برای بار دوم باز کند.

دبروین-2

دقیقه 19: حرکت در عرض و شوت ناگهانی کوتینیو از پشت محوطه جریمه اگرچه در چارچوب بود اما کورتوا به خوبی توپ را مهار کرد.

دقیقه 15: فرصت سوزی برزیلی ها ادامه دارد. بعد از اینکه ارسال سریع ویلیان را کورتوا با یک دست دفع کرد، نیمار با پاسی تماشایی ژسوس را صاحب توپ کرد اما این بازیکن نتوانست موقعیت را تبدیل به گل کند.

دقیقه 13: فرصت خوبی که دبروین برای فلینی ایجاد کرد اما شوت نوک پای فلینی بعد از برخورد به پاهای میراندا راهی کرنر شد.

برزیل صفر - بلژیک یک / فرناندینیو (13- گل به خودی): برخلاف جریان بازی این بلژیک بود که به گل برتری دست یافت.ارسال کرنر دبروین با برخورد به پشت سر فرناندینیو درون دروازه قرار گرفت.

بلژیک-1

دقیقه 10:دو فرصت پیاپی گلزنی که پائولینیو از دست داد .ابتدا ضربه او در موقعیت گلزنی به مدافع بلژیک برخورد کرد و در ادامه باز هم شوت او روی ارسال کرنر ویلیان راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 08: ضد حمله سریع بازیکنان بلژیک می توانست دروازه برزیل را تهدید کند اما شوت محکم هازارد به مدافع برزیل برخورد کرد.

دقیقه 08: دروازه بلژیک با خوش شانسی بسته ماند. ارسال کرنر روی درواز کورتوا با اثرگذاری میراندا نصیب سیلوا شد اما مدافع پیش تاخته برزیلی ها نتوانست ضربه اش را بزند ولی توپ به صورت تصادفی با برخورد به بدن او نزدیک بود وارد دروازه شود اما تیرک دروازه مانع از گل شدن توپ شد.

برزیل-بلژیک

دقیقه 02: دبروین پس از اینکه با قدرت بدنی خود توپ را از فرناندینیو گرفت فرصت شوتزنی پیدا کرد اما ضربه کم جونش در چارچوب نبود.

برزیل بلژیک جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر