کد خبر: 641427 A

یک شیر آفریقایی بازی دو تیم روسیه و کرواسی را پیش بینی کرد.

به گزارش ایلنا، یک شیر آفریقایی در باغ وحش شهر ساخالین روسیه پیروزی تیم ملی فوتبال کرواسی برابر روسیه در ورزشگاه فیشت شهر سوچی را پیش‌‌بینی کرد، دیداری که از ساعت 22:30 فردا (شنبه) برگزار می‌شود و تیم برنده آن به مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه راه خواهد یافت.

تاتیانا، معاون باغ وحش ساخالین درباره ایده مراسم پیش‌بینی برنده نبرد تیم‌های ملی فوتبال روسیه و کرواسی توسط یک شیر به خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: ایده استفاده از شیر توسط سرگئی سوخانووا، خبرنگار شبکه تلویزیونی ساخالین ارائه شد و ما نیز با کمال میل آن را پذیرفتیم. شیر 10 ساله باغ وحش ساخالین می‌بایست از میان دو کاسه محتوی گوشت با پرچم‌های روسیه و کرواسی یکی را انتخاب می‌کرد. این درنده آفریقایی ترجیح داد کاسه دوم محتوی گوشت را بخورد که به کرواسی تعلق داشت. البته امیدواریم نخستین تجربه پیش‌بینی شیر باغ وحش ساخالین درست نباشد!

خبر دیگر از جام جهانی 2018 مربوط به اظهارنظر جدید آرکادی دوورکوویچ، معاون نخست وزیر روسیه و رئیس کمیته سازماندهی این رقابت‌هاست.

وی در جمع خبرنگاران گفت: ما یک جشنواره واقعی فوتبال را برگزار می‌کنیم و تماش تلاش خود برای برگزاری باکیفیت بالا و امنیت بسیار مطلوب را به کار خواهیم بست. می‌خواهیم که تمامی میهمانان روسیه و شهروندان کشورمان بتوانند شاد و خندان باشند و پس از پایان جام جهانی 2018 در تمام طول دوران زندگی خاطره روشنی از این رقابت‌ها برای آنها بماند.

جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر