کد خبر: 641336 A

فرانسه با پیروزی 4 بر 3 برابر آرژانتین توانست به یک چهارم نهایی جام جهانی راه یابد و در سوی دیگر اروگوئه نیز با غلبه بر پرتغال توانست صعودی لذتبخش را تجربه کند. اروگوئه، حریف فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی، تیمی یکدست و متحد و حتی در حد قهرمانی جهان نشان داده است.

به گزارش ایلنا، گای استیفنز دستیار اول دیدیه دشان در تیم ملی فرانسه، در مورد بازی مرگ و زندگی مقابل اروگوئه گفت: «این بازی از هر حیث با بازی مقابل آرژانتین متفاوت است. آرژانتین تیمی دفاعی نبود و فضاهای خالی زیادی به مهاجمان ما داد اما اروگوئه سبک بازی کاملا متفاوتی دارد. اروگوئه تیمی است که برای بازی در مقابلش باید جزییات زیادی را آنالیز کنیم. آنها به نسبت گذشته متفاوت بازی می‌کنند و با وجود ارائه یک بازی فشرده و درگیرانه، نه کارت زرد می‌گیرند و نه حتی مرتکب اشتباه می‌شوند.»

وی افزود: «آنها در خط حمله سوارز و کاوانی را دارند و در دفاع نیز گودین را به‌عنوان رهبر خود می‌بینند. نباید از لوکاس و خیمنز هم به سادگی گذشت. اروگوئه به معنای واقعی کلمه یک تیم است و باید راهی برای نفوذ به لایه‌های دفاعی این تیم و ضربه زدن به آن پیدا کنیم. ما خودمان را برای هر شرایطی آماده خواهیم کرد. چه کاوانی مصدوم به بازی برسد چه اینطور نشود.

تیم ملی فرانسه جام جهانی روسیه تیم ملی اروگوئه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر