کد خبر: 641331 A

پیتر اشمایکل اسطوره فوتبال دانمارک به انتقاد از رفتار نیمار در بازی مقابل مکزیک پرداخت.

به گزارش ایلنا، نیمار که از ابتدای بازی در تنش لفظی با چند ستاره مکزیک بود، در نیمه دوم و پس از درگیری با لاویون در حالی که در بیرون میدان مسابقه به زمین افتاده بود، به یکباره از درد به خود پیچید. این شائبه به وجود آمد که بار دیگر دچار مصدومیتی سنگین شده اما داور بدون توجه دستور به ادامه بازی داد و نیمار هم خیلی زود به زمین بازگشت.

اشمایکل در این باره گفت: «باورم نمی‌شود که نیمار به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود. فیفا باید حرکات نیمار را بازبینی کرده و رفتار او را آنالیز کند. تنها لغتی که می‌توانم در مورد نیمار به کار ببرم، لفظ «تاسف برانگیز» است.

 از اینکه او تلاش می‌کرد تا بازیکن حریف کارت زرد دریافت کند عصبانی شدم. انگار که او مرده بود. تصور می‌کردم که با برانکارد یا آمبولانس به بیمارستان انتقال داده خواهد شد اما هیچ اتفاقی نیفتاد. او مثلا الگوی کودکان است و درست نیست که چنین حرکاتی از وی در زمین دیده شود.

 در فوتبال نباید چنین چیزهایی را ببینیم. VAR برای همین چیزها آمده و باید شبیه سازی نیمار با جریمه مواجه می‌شد. تا الان دیده‌اید که رونالدو حرکتی مشابه نیمار انجام دهد؟ مسی یا هری کین چطور؟ نیمار با این خصوصیات هرگز نمی‌تواند برنده توپ طلا شود.»

 

نیمار تیم ملی برزیل جام جهانی روسیه پیتر اشمایکل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر