کد خبر: 641328 A

به نظر می‌رسید حالا که استقلال با برنامه‌ریزی‌های شفر به ثبات رسیده است، شرایط تمرینی استقلال خیلی درست و روی اصول پیش برود.

به گزارش ایلنا، برای فصل آتی هواداران استقلال از این تیم قهرمانی می‌خواهند و کارنامه کاری شفر نشان می‌دهد که از پس این کار برمی آید خصوصا اینکه پرسپولیس در فصل آتی به دلیل محرومیت نتوانسته یارگیری کند و باید با همان بضاعت قبلی پیش برود اما انگار هیچ چیز نیست که در باشگاه استقلال به صورت حرفه‌ای پیش برود و شرایط این روزهای استقلال نشان می‌دهد که باید همچنان منتظر یک معجزه باشد تا برنامه درست و اصولی.

اما باشگاه استقلال که تاکنون در فصل نقل و انتقالات موفق نبوده است با بیانیه‌هایی سعی می‌کند که ظاهر ماجرا را خیلی درست و بر حساب اصول نشان دهد مثل همان پیامی که استقلالی‌ها در ارتباط با حفظ بازیکنان کلیدی خود گذاشتند که تاکنون رنگ حقیقت به خود نگرفته است. باشگاه استقلال در پیامی مدعی شده بود: «مدیرعامل باشگاه به صورت مستقیم با این بازیکنان در حال مذاکره است و شایعاتی که در این خصوص مطرح می‌شود، واقعیت ندارد. هواداران عزیز مطمئن باشند اطلاعات درست و دقیق به صورت رسمی و خیلی زود از جانب باشگاه در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

مشکلی برای تمدید قرارداد بازیکنانی مانند امید ابراهیمی، وریا غفوری و سرور جباروف وجود ندارد. صحبت‌های خوبی با غفوری و ابراهیمی انجام شده و در حال انجام است. این بازیکنان هم به زودی و با امضای قرارداد به تمرینات اضافه می‌شوند تا تیم استقلال به صورت کامل و با قدرت تمام تمریناتش را ادامه دهد و آماده مسابقات شود. تیام نیز یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارد و طی روزهای آینده، او هم به تمرینات بازخواهد گشت. استقلال تا به امروز در نقل و انتقالات عملکرد قابل قبولی داشته و نفرات مورد نظر سرمربی محترم جذب باشگاه شده‌اند و قراردادهای باقیمانده نیز خیلی زود امضا می‌شود.

در نیم فصل گذشته نیز چنین شرایطی وجود داشت و شایعات مختلفی مطرح شد اما در نهایت دیدیم که در آرامش و زمان مناسب با بازیکنان خوبی مانند تیام قرارداد امضا شد که یکی از بهترین‌های لیگ قهرمانان بود. هواداران عزیز استقلال مطمئن باشند اتفاق خوبی که در نیم فصل رخ داد، حالا هم تکرار خواهد شد و در زمان مناسب با ستاره‌های مورد نظر باشگاه تمدید قرارداد خواهد شد.»

این پیام سرشار از تناقض است و با آنچه مخاطب این فوتبال می‌بیند مغایرت دارد. شفر نشان داده که رک و پوست کنده و به دور از هرگونه مصلحت‌اندیشی حرف می‌زند. سرمربی آلمانی استقلال در صحبت‌های خود اصلا آنچه که باشگاه مدعی به اجرای آن است را تایید نکرده و اتفاقا دائما ابراز نارضایتی می‌کند.

 

استقلال سیدرضا افتخاری نقل و انتقالات استقلال پندار توفیقی وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر