کد خبر: 641287 A

مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد به ترتیب کاپیتان‌های اول و دوم و گلزن تیم ملی بودند که جام جهانی 2018 برای آنها اصلا خوب نبود.

به گزارش ایلنا، نفر اول مقابل مراکش بازی کرد اما با نمایش ضعیفی که داشت در دو بازی بعدی به نیمکت چسبید و دو بازیکن بعدی حتی یک دقیقه هم در این تورنمنت به میدان نرفتند. اینکه وضعیت آنها در تیم ملی چگونه خواهد بود، اینجا محل بحث نیست چرا که گوچی از تیم ملی خداحافظی کرد و دفعه بعد معلوم نیست دژاگه و شجاعی اصلا دعوت شوند. چیزی که فعلا اهمیت دارد وضعیت باشگاهی آنهاست که متاثر از وضعیت‌شان در جام جهانی می‌تواند نگران‌کننده باشد.

مسعود شجاعی در روزهای نیمکت‌نشینی در تیم ملی شنید که آاک آتن دیگر او را نمی‌خواهد و باید دنبال تیم دیگری باشد. اشکان دژاگه هم بازگشت ناامیدکننده‌ای به فوتبال انگلیس داشت.رضا قوچان نژاد در بازگشت دوباره به هیرنفین بعد از یک فصل درخشان، در فصل منتهی به جام جهانی خوب کار نکرد و حتی او نیز دیگر قراردادی با تیم هلندی‌اش ندارد. شاید سخت نباشد که پیش‌بینی کنیم این سه بازیکن که همگی جزو بازیکنان مهم تیم ملی در چند سال گذشته بوده‌اند در فصل پیش روی رقابت های باشگاهی حداقل به مدت نیم فصل تیم نداشته باشند.از آنجایی که هر سه نفر دوست ندارند در فوتبال ایران بازی کنند با توجه به افت فنی‌شان شاید با پیشنهاد جالبی در اروپا مواجه نشوند و منتظر پیشنهادهای زمستانی باشند.البته شاید شجاعی و گوچی در یونان و هلند به تیم های کوچکتری بروند تا بدون تیم نمانند اما اگر هر سه نفر بدون تیم بمانند اتفاق تلخی برای لژیونرهای فوتبال ایران رخ داده.هر چند دژاگه که در 5،4 سال گذشته حتی 5،4 بازی باشگاهی هم نداشته ظاهرا به این شرایط عادت کرده است.

تیم ملی ایران مسعود شجاعی رضا قوچان نژاد اشکان دژآگه جام جهانی روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر