کد خبر: 641282 A

امید عالیشاه مثل خیلی از بازیکنان پرسپولیس راضی به جدایی از این تیم نبود اما پشت سرگذاشتن دوران سربازی باعث شد تا او در روزهای اوج خود راهی تراکتورسازی شود و روزهای پرماجرای او آغاز شد.

به گزارش ایلنا، عالیشاه در خوان اول به محرومیت تراکتورسازی برخورد کرد و به همین دلیل نتوانست در ترکیب این تیم به میدان برود اما ماجرا به اینجا ختم نشد و او بعد از رفع محرومیت تیم جدیدش در حالی که با انگیزه نشان می‌داد با مصدومیت روبه‌رو شد و باز هم از ترکیب تراکتورسازی خارج شد.

هر چند این خارج شدن حاشیه‌های زیادی داشت ولی بالاخره دوران سربازی او به پایان رسید و حالا باز هم در ترکیب پرسپولیس تمریناتش را آغاز کرده است. او به‌عنوان یکی از کاپیتان‌های این تیم به دنبال این است تا روزهای تلخ گذشته را به فراموشی بسپارد. سرباز مصدوم دیروز، امروز در ترکیب پرسپولیس بسیار با انگیزه نشان می‌دهد و برای فصل آینده برنامه‌هایی دارد، هر چند باید تا بازی‌های لیگ و تماشای نمایش این بازیکن و تیمش منتظر ماند اما به نظر می‌رسد عالیشاه باز هم به روزهای اوج خود بازگردد که در این صورت پرسپولیس یک وینگر آماده و قبراق در اختیار خواهد داشت و خیال برانکو برای این پست راحت خواهد بود.

 

پرسپولیس تراکتورسازی امید عالیشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر