کد خبر: 641219 A

قهرمان لیگ برتر انگلیس بیشترین نماینده را با 11 بازیکن در یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 دارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از آس، 16 بازیکن از تیم منچسترسیتی از ابتدای جام جهانی 2018 حضور داشتند و حالا که این رقابت‌ها به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است، 11 بازیکن قهرمان لیگ جزیره همچنان در روسیه حضور دارند و هر کدام از آنها بالای سر بردن جام قهرمان را در تاریخ 15 جولای در سر دارند.

184 بازیکن اکنون شانس حضور در مرحله یک چهارم نهایی و مراحل بعدی را از 86 باشگاه مختلف دارند. وینسنت کمپانی و کوین دی بروین(بلژیک)، گابریل خسوس، دنیلو، فرناندینیو و ادرسون(برزیل)، کایل واکر، جان استونز، رحیم استرلینگ و فابیان دلف(انگلیس) به همراه بنجمامین مندی فرانسوی 11 بازیکن از ترکیب تحت هدایت پپ گواردیولا هستند که به موفقیت در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی می‌اندیشند.

نیکولاس اوتامندی و سرخیو آگوئرو(آرژانتین)، گوندوغان(آلمان)، برناردو سیلوا(پرتغال) و داوید سیلوای اسپانیایی دیگر بازیکنان منچسترسیتی بودند که از جام جهانی کنار رفته‌اند.

نکته جالب درباره 3 باشگاه برتری که بیشترین نماینده را در جام جهانی دارند اکنون در دست باشگاه‌های انگلیسی است چرا که پس از منچسترسیتی، تاتنهام(9 بازیکن) و منچستریونایتد(8بازیکن) در رده دوم و سوم قرار دارند.

منچسترسیتی یک چهارم نهایی جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر