کد خبر: 640732 A

یوونتوس در صدد خرید ستاره پرتغالی

باشگاه رئال مادرید در صورت دریافت پیشنهاد از باشگاه یوونتوس برای فروش کریسیتانو رونالدو تصمیمی گیری می‎‌کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، برای اولین بار از زمان پیوستن به باشگاه در سال 2009، کسانی که در رئال مادرید هستند، جدی بودن عزیمت کریستیانو رونالدو را به عنوان یک امکان واقعی در تابستان امسال می‌بینند.

چندین بار است که بازیکن سابق منچستریونایتد سران باشگاه رئال را به خروج تهدید کرده است، اما به نظر می‌رسد او مقصدش را انتخاب کرده است.

با این حال، در سال 2018 لس بلانکوس از مزایای بالقوه ای که اجازه می دهد 33 ساله به دلایل ترک باشگاه دست پیدا کند، آگاه هستند و آنها دیگر را این تصمیم را به عنوان  یک حرکت غیرقابل قبول نمی‌بینند.

فلورنتینو پرز نمی خواهد تصمیمی بگیرد و رویدادها را پیش بینی کند، باشگاه مطمئن است که رونالدو پیشنهادات را دریافت خواهد کرد، اما در این لحظه آنها هنوز پیشنهاد خاصی از تورین دریافت نکرده‌اند.

هنگامی که پیشنهادی به دست باشگاه برسد آنها آن زمان برای ادامه همکاری با رونالدو تصمیم می‌گیرند به خصوص اگر دیده شود که حفظ رونالدو یک گزینه مناسب نیست.

رابطه رونالدو با باشگاه به خصوص با فلورنیتو پرز در سال‌های اخیر کمرنگ شده و پس از فینال کاردیف در سال گذشته که تمدید قرارداد رونالدو نادیده گرفته شد او تصمیم به جدایی گرفت. جایگاه رونالدو در ترکیب رئال مادرید خیلی تعیین کننده ست و در صورتی که او جدا شود، نیمار گزینه مناسبی برای جانشینی خواهد بود.

رئال مادرید کریستیانو رونالدو جام جهانی 2018 فلورنتینو پرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر