کد خبر: 640149 A

جام جهانی 2018 روسیه - مرحله یک هشتم نهایی:

بلژیک با ارائه نمایشی فوق العاده بازی 2 بر صفر باخته را با برتری 3 بر 2 عوض کرد تا با صعود به مرحله یک چهارم، حریف برزیل در این مرحله شود.

به گزارش ایلنا، ششمین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 بین تیم‌های بلژیک و ژاپن در حال برگزاری است و گزارش کامل این بازی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

3

                    بلژیک                 

     2    

                          ژاپن                      

  ورزشگاه: رستوف آرنا

 

               اطلاعات بازی

               ▼ ▲ ⚽️ █

 داور: مالانگ دیدهیو (سنگال)

 

 ساعت شروع بازی: 22:30

 ترکیب تیم ملی بلژیک

 ترکیب تیم ملی ژاپن

1

 تیبو کورتوا 1  ایجی کاواشیما

2

 توبی آلدروایرلد

22

 مایا یوشیدا

4

 ونسان کمپانی

2

 جن شوجی
5   یان فرتونگن (⚽️69)

19

 هیروکی ساکای
7  کوین دی بروین

5

 یوتو ناگاتومو
6  اکل ویتسل

17

 ماکوتو هاسبه

15

 توماس مونیه 7  گاکو شیبازاکی ( 40) (▼81)

 11

 یانیک کاراسکو (▼65)

8

 جنگی هاراگوچی (▼81) (⚽️48)

14

 دریس مرتنس (▼65)

14

 تاکاشی اینوی (⚽️52)
10   ادن هازارد

10

 شینجی کاگاوا 

9

  روملو لوکاکو  15  یویا اوساکو 

 سرمربی: روبرتو مارتینز

 سرمربی: آکیرا نیشینو

           

 مروانه فلینی (▼65) (⚽️74)

 

 هوتارو یاماگوچی (▼81)

 

 ناصر چادلی (▼65) (⚽️4+90)

    کیسوکه هوندا (▼81)

 

 

 

 

دقایق حساس، حواشی و گزارش بازی در ادامه می‌آید:

بلژیک 3 - ژاپن 2 / ناصر چادلی (4+90): در ثانیه های پایانی بازی ضد حمله سریع بازیکنان بلژیک با پاس دبروین برای مونیه همراه شد، او هم توپ را به محوطه جریمه فرستاد، لوکاکو توپ را رها کرد تا چادلی در موقعیت گلزنی قرار بگیرد و او هم با ضربه دقیق دروازه را باز کرد.

بلژیک-4

دقیقه 3+90: سوپر واکنش کورتوا دروازه بلژیک را از فروپاشی نجات داد. ضربه ایستگاهی فوق‌العاده هوندا از فاصله 30 متری نزدیک بود تبدیل به گل شود که کورتوا توپ را از کنج دروازه بیرون کشید.

دقیقه 87: شوت محکم و پای چپ فرتونگن از گوشه محوطه جریمه را کاواشیما با عکس العملی مناسب دفع کرد.

دقیقه 85: کاواشیما ناجی دروازه اش شد و ضربه سر لوکاکو را با واکنش دیدنی از زیر طاق دروازه بیرون کشید.

دقیقه 76: تکل آلدروایرلد مانع از گلزنی دوباره اینوی شد تا فقط یک کرنر نصیب ژاپن شود.

بلژیک 2 - ژاپن 2 / مروانه فلینی (74) : پاس دبروین به سمت چپ به هازارد رسید و او هم با سانتری بی نقص توپ را برای فلینی ارسال کرد تا فلینی بلند قامت با ضربه سر چکشی درواز ژاپن را باز کند.

بلژیک یک - ژاپن 2 / یان فرتونگن (69) : فرتونگن اشتباه خودش روی گل اول ژاپن را جبران کرد و در شلوغی محوطه جریمه دفع اشتباه اینوی را با ضربه سر به دهانه دروازه فرستاد که توپ به صورت اتفاقی در گوشه دروازه فرود آمد تا اختلاف به یک گل برسد.

بلژیک-2

دقیقه 64: شوت بغل پای مونیه روی پاس در عرض هازارد، از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 62: ارسال مرتنس از سمت راست زمین و ضربه سر لوکاکو از تیرک اول به شکل خطرناکی از کنار دروازه ژاپن به بیرون رفت.

بلژیک صفر - ژاپن 2 / تاکاشی اینوی​ (52): روی دفع ناقص کمپانی توپ به کاگاوا رسید و این بازیکن هم با پاس رو به عقب  تاکاشی اینوی​ را صاحب توپ کرد و او هم با حرکت در عرض و شوت فنی تماشایی از پشت محوطه جریمه توپ را به گوشه دروازه فرستاد  تا ژاپن در کمال ناباوری با 2 گل از بلژیک پیش بیافتد.

ژاپن--1

دقیقه 49: یک دقیقه بعد از گل ژاپن، ادن هازارد فرصت این را داشت تا بازی را به تساوی بکشاند اما ضربه بغل پای او در شرایطی که کاواشیما نظاره گر توپ بود، به تیرک دروازه برخورد کرد.

بلژیک صفر - ژاپن یک / گنکی هاراگوچی​ (48):ژاپن در عین شگفتی به گل اول مسابقه رسید.توپ ربایی بازیکنان ژاپن با ضد حمله ای سریع همراه شد و  پاس استثنایی شیبازاکی از میانه زمین با اشتباه فرتونگن در موقعیت تک به تک به هاراگوچی رسید تا این بازیکن با ضربه ای دقیق دروازه بلژیک را باز کند.

دقیقه 45: اشتباه عجیب کورتوا چیزی نمانده بود کار دست بلژیک بدهد. شوت ناگاتومو در شرایطی که به نظر می رسید به راحتی در اختیار کورتوا قرار بگیرد از بین پاهای او عبور کرد و در شرایطی که توپ آرام آرام به خط دروازه نزدیک می شد، توسط خود او مهار شد.

دقیقه 31: همکاری خوب کاگاوا  و ناگاتومو در سمت چپ ژاپن را صاحب موقعیت گلزنی کرد اما توپی که ناگاتومو به روی دروازه فرستاد با ضربه سر اوساکو همراه شد اما توپ به راحتی در دستان کورتوا قرار گرفت.

دقیقه 28: کمپانی می توانست سانتر دقیق دبروین را به گل تبدیل کند اما ضربه او عرض دروازه را طی کرد تا بازی همچنان با تساوی بدون گل در جریان باشد.

دقیقه 27: اینبار نوبت هازارد بود که شانس خودش را امتحان کند و در شرایطی که داخل محوطه جریمه بازیکن ژاپن را پیش رو داشت ضربه ای ناگهانی را به سمت دروازه زد که کاواشیما توپ را برگشت داد.

دقیقه 26: پاس ویتسل در سمت راست نصیب مرتنس شد و او هم با پای راست سانتری دقیق را به روی دروازه ژاپن ارسال کرد اما لوکاکو در چند قدمی دروازه نتوانست ضربه مناسب را بزندتا توپ در اختیار کاواشیما قرار بگیرد.

بلژیک-ژاپن-1.jpg-2

دقیقه 02: در همین ابتدای کار کاگاوا فرصت این را داشت تا دروازه بلژیک را تهدید کند اما شوت پای چپ او داخل چارچوب نبود.

جام جهانی 2018 تیم ملی ژاپن تیم ملی بلژیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر