کد خبر: 640117 A

روابط عمومی فدراسیون فوتبال،توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،بر این اساس،به اطلاع می رساند دیدگاه ریاست فدراسیون فوتبال در مخالفت با جریان سازی علیه تیم ملی،در باب برنامه تدوین و ابلاغ شده مسابقات باشگاهی در فصل جدید بوده است.

توضیح لازم اینکه این برنامه در جلسات متعدد میان سرمربیان محترم باشگاهی و سازمان لیگ مورد بررسی،تحلیل و مداقه قرار گرفته بوده و اساس موضوع موردنظر از سوی ریاست فدراسیون فوتبال،بر این منوال بوده که وقتی این برنامه تایید و ابلاغ می شود،اعتراض به آن در سطح رسانه ها و افکار عمومی قطعا تبعات مثبتی در پی نخواهد داشت. علاوه بر این،رییس فدراسیون فوتبال در گفت و گوی اخیر تصریح کردند که از همه اعضای خانواده بزرگ فوتبال شامل سرمربی محترم تیم ملی،سرمربیان محترم باشگاهی،مدیران زحمتکش و ...درخواست به کمک به آرامش فوتبال کشورمان به ویژه در بعد ملی دارند و لذا طرح یکسویه این ماجرا و انتساب آن به مصون بودن فردی از انتقاد،قطعا و حتما مدنظر نیست و به دور از واقعیت است.

همگان می دانند اساسا، انتقاد،روندی صحیح و ثواب برای پیشرفت در امور است و فدراسیون فوتبال در همه ابعاد و شئون پذیرای انتقادات است اما مع الاسف برخی به قول عزیزی همواره عادت دارند با وارونه نمایی،امیال خود را پیش ببرند. 

فدراسیون فوتبال کارلوس کی روش مهدی تاج برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر