کد خبر: 639478 A

جام جهانی 2018:

ستاره تیم ملی پرتغال فعلاً قصد خداحافظی از بازی‌های ملی را ندارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، پرتغال با شکست برابرا اروگوئه به کار خود در جام جهانی 2018 در مرحله یک هشتم نهایی پایان داد و بعد از این بازی گمانه‌زنی‌هایی در مورد خداحافظی رونالدو از تیم ملی منتشر شد اما سخنان این بازیکن سرشناس چنین چیزی را ثابت نمی‌کند.

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال در پاسخ به پرسشی درباره آینده فوتبالی‌اش در تیم ملی این کشور گفت: در حال‌ حاضر زمان مناسبی برای صحبت کردن درباره آینده بازیکنان و سرمربی تیم نیست. بر این باور هستم که تیم کنونی پرتغال با توجه به ترکیب بازیکنان جوان و با تجربه‌ای که دارد و با توجه به اتحاد و همبستگی جزو بهترین تیم های فوتبال جهان خواهد شد.

او ادامه‌ داد: ما در هر دیداری با نهایت تلاش و جنگندگی بازی کردیم. باید سربلند به پرتغال بر گردیم. دوست دارم که به اروگوئه برای صعود به دور بعد تبریک بگویم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و شایسته نتیجه‌ای بهتر از  این بودیم اما در فوتبال تیمی که بیشتر گل می زند به پیروزی می‌رسد. به عنوان کاپیتان تیم از  عملکرد تیم راضی هستم و به آن افتخار می‌کنم. از  برگزار کننده گان جام جهانی به خاطر برقرار کردن امنیت و این فضای آرام و زیبا تشکر می‌کنم. بر این باور هستم که جام جهانی خوبی برگزار شد.

 

کریستیانو رونالدو جام جهانی 2018 تیم ملی پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر