کد خبر: 639365 A

علی پروین پیشکسوت تیم ملی معتقد است تیم ملی در جام جهانی 2018 نتایج خوبی گرفت و توانست رضایت مردم را براورده کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، جام جهانی و جذابیت‌های همیشگی آن برای ما ایرانی‌ها و همچنین بازی ملی‌پوشان در این دوره از رقابت‌ها و حواشی بعد از آن که به درگیری رسانه‌ای کی‌روش و برانکو منجر شد، باعث شد به سراغ علی پروین برویم. پیشکسوت فوتبال ما مثل همیشه خوش صحبت بود و نظرات جالبی نسبت به این موارد دارد:

 

* قبول دارید که تیم ملی و بازی‌هایش خیلی به دل مردم نشست؟

تیم ملی خیلی خوب بود و مردم هم حمایت کردند ولی اگر چند تا اردوی خوب هم برگزار می‌کردیم برای تیم ملی خیلی بهتر بود

 

* به نظرتان فدراسیون باید قرارداد کی‌روش را تمدید کند.

کی‌روش و تیمش در جام جهانی عالی بودند .وقتی هم مردم راضی باشند دیگر نمی‌شود حرفی زد. البته امیدوارم این تیم قدر خودش را بداند و مربیان تیم ملی هم بتوانند  تیم خوبی برای جام ملت‌ها اماده کنند

 

* از بین بازیکنان تیم ملی چه کسی را بیشتر خوش‌تان آمد؟

همه انها خوب بودند. وقتی یک تیم نتیجه می‌گیرد  یعنی اینکه کارتیمی خوب بوده است. اما به نظرم وحید امیری خیلی خوب بود و در دو، سه تا بازی یکنواخت بود و عالی کار کرد.

 

* آرژانتین هم با شکست مقابل فرانسه از جام حذف شد. خیلی‌ها معتقدند حذف مسی و تیمش از جذابیت‌های جام جهانی کم خواهد کرد

آرژانتین تیم همیشگی نبود ولی با تمام اینها حیف بود که آرژانتین از بازی‌ها حذف بشود. البته یه سیاست‌هایی هم بود که نمی‌خواستند این اتفاق بیفتد. اصلا نمی‌شود اینجوری فکر کرد که مسوولان جام جهانی راضی باشند که رونالدو و مسی در جام نباشند 

 

* مارادونا را هم دیدید؟

خیلی خوب بودو چه حرصی هم می‌خورد.

 

* در مورد ماجرای اختلاف نظر کی‌روش و برانکو چه صحبتی دارید؟

کی‌روش توی تیم ملی موفق بوده و مردم دوستش دارند برانکو هم در پرسپولیس خوب بوده و بدون شک هواداران پرسپولیس از وی راضی هستن. بهترین راه این است که انها با هم کنار بیایند و یا حداقل کاری به هم نداشته باشند چرا که دعوای کی‌روش و برانکو به نفع فوتبال ما نیست.

 

علی پروین جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر