کد خبر: 638867 A

دو تیم ایران و مالزی با پیروزی برابر حریفان خود به روز اول مسابقات خاتمه دادند.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، روز اول مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با برگزاری 6 دیدار به پایان رسید و در دو دیدار پایانی تیم های ایران و مالزی حریفان خود را شکست دادند.

تیم ایران در اولین مسابقه خود به مصاف تایلند رفت که ست اول این دیدار با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به نفع نوجوانان ایران به پیان رسید که نقش بردیا سعادتی نوجوان آینده دار ایران در این برد بسیار تاثیر گذار بود .ست دوم این دیدار همانند ست اول بازی در اختیار تیم ایران بود و تایلندی ها نتوانستند کار خاصی را در ست دوم انجام دهند که در نهایت تیم ایران با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ موفق شد این گیم را نیز به نفع خود به پایان برساند.ست سوم بازی در حالی آغاز شد که تیم تایلند بر خلاف دو گیم قبلی بازی را بسیار خوب شروع کرد و توانست در این گیم با نتیجه 2۵ بر ۲۲ نتیجه را ۲بر۱ کند.

در ست چهارم نیز شاگردان وکیلی نمایشی بسیار خوب انجام دادند و در مقابل تیم تایلند به برتری ۲۵ بر ۱۹ رسیدند تا با نتیجه ۳بر ۱ خودرا برنده این مسابقه بنامند.

بر خلاف بازی های قبلی بازی تیم ملی ایران با حمایت پرشور هواداران همراه بود که تشویق های این هواداران نقش بسیار بالایی در نمایش خوب شاگردان وکیلی داشت.

در بازی دیگر تیم نوجوانان مالزی توانست در 3 ست پیاپی ترکمنستان را شکست دهد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر