کد خبر: 638663 A

شیرهای ترانگا دیگر پدیده نشدند

کلمبیا و ژاپن موفق شدند به مرحله بعدی جام جهانی صعود کنند.

به گزارش ایلنا، در روز آخر مرحله گروهی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه تیمهای گروه هشت از ساعت 18:30 دقیقه رو در روی هم قرار می گیرند. به جز لهستان که شانس حضور ندارد تیمهای سنگال، کلمبیا و ژاپن برای صعود با یکدیگر رقابت می کنند. در ادامه با گزارش لحظه به لحظه این مسابقه همراه باشید تا از چند و چون کار با خبر باشید:

گزارش زنده این دو مسابقه را در ادامه از ایلنا دنبال کنید:

پایان/ ژاپن با یک گل به لهستان باخت ولی به خاطر قانون فیرپلی و اخطار و اخراج های کمتر به عنوان تیم دوم به مرحله بعد رفتند و کلمبیا هم با 6 امتیاز سرگروه شد و به مرحله بعد صعود کرد.

دقیقه 85: هر دو بازی با نتیجه مشابه 1-0 در جریان استو. سنگال در این میان تنها تیمی است که برای نباختن همه جانبه حمله می کند اما تا به اینجا نتوانسته اند گل تساوی را به ثمر برسانند.

دقیقه 77: سنگال بعد از گل دریافتی یک پارچه حمله شده و امبایه نیانگ می توانست کار را به تساوی بکشان که ضربه اش با سیو فوق العاده اوسپینا همراه شد.

986180784

دقیقه 74: یری مینا موفق شد با یک ضربه سر قدرتمندانه دروازه ان دیایه را باز کند و هم خودش را دو گله کند و هم تیمش را پیش بیندازد و مردان مدلین را فعلا له صدر جدول برساند و سنگال را بعد از ژاپن در رده سوم جای دهد.

دقیقه 70: بازی کلمبیا و سنگال بدون خلق موقعیت خاصی از سوی دو تیم دنبال می شود. هر دو تیم از نتیجه به دست آمده راضی هستند.

دقیقه 59: یان بدنارک موفق شد اولین گل بازی را برای لهستان به ثمر برساند. حالا ژاپن از گردونه مسابقات حذف می شود و کلمبیا بعد از سنگال در رده دوم قرار می گیرد.

986180096

دقیقه 48: با آغاز نیمه دوم اوساکو به جای اوکازاکی وارد زمین شد تا اولین تعویض سامورایی ها شکل بگیرد.

986179778

دقیقه 46: آغاز نیمه دوم هر دو مسابقه به صورت همزمان....

دقیقه 45+3: پایان نیمه نخست بازی تیمهای سنگال و کلمبیا با نتیجه 0-0. فعلا سنگال بعد از ژاپن با 5 امتیاز به مرحله بعد صعود کرده است.

دقیقه 45: نیمه نخست بازی تیمهای ژاپن و لهستان با نتیجهخ بدون گل تمام شد. ژاپن فعلا با 5 امتیاز راهی مرحله بعد شده است.

دقیقه 43: گروزیتسکی بازیکن لهستان با یک شوت فوق العاده می توانست دروازه ژاپن را باز کند اما سیو دیدنی کاواشیما مانع از گل شدن این توپ شد.

دقیقه 37: ضربه ایستگاهی برای سنگال بدست آمد که این توپ با اختلاف توسط سلیف سانه به بیرون رفت و  حاصلی نداشت.

دقیقه 31: خامس رودریگز در دقیقه 31 از زمین مسابقه به دلیل مصدومیت بیرون رفت و جای خود  را به موریل داد و با ناراحتی زمین را ترک کرد.

دقیقه 27: هر دو بازی همچنان با نتیجه بدون گل در جریان است و هیچ یک موفق نشده اند دروازه تیم دیگر را باز کنند.

986165254

دقیقه 20: ژاپن اولین شوت جدی خود را پشت محوطه جریمه به سمت دروازه کلمبیا زد که لوکاژ فابیانسکی موفق شد به خوبی آن را مهار کند.

986160624

دقیقه 17: در حالی که میلوراد مازیچ برای سنگال پنالتی اعلام کرده بود؛ که با رای VAR او از تصمیم خود برگشت و بازی همچنان بدون گل دنبال می شود.

دقیقه 11: خوان کوئینترو پشت ضربه ایستگاهی ایستاد تا مانند بازی با ژاپن گلزنی کند اما ضربه او این بار با واکنش خوب ان دیایه همراه شد و به کرنر رفت.

986151286

دقیقه 7: ژاپن با آرایش 4-4-2 به میدان آمده و نسبت به لهستان کمی هجومی تر کار می کند. آنها برای صعود با یک امتیاز هم می توانند جزو دو تیم اول باشند.

986150936

دقیقه 3: هر دو بازی بدون رد و بدل شدن موقعیت خاصی در جریان است و تیمها در حال محک زدن یکدیگر هستند.

دقیقه 0: همه چیز برای آغاز همزمان دو بازی آماده است.

 

986149684

 

ترکیب کلمبیا: داوید اوسپینا، یری مینا، داوینسون سانچز، جوهان موجیکا، سانتیاگو آریاس، کارلوس سانچز، ماتیوس اوریبه، خامس رودریگز، خوان کوئینترو، خوان کوادرادو و رادامل فالکائو

ترکیب سنگال: خادم ان دیایه، کالیدو کولیبالی، سلیف سانه، لامین گاساما، یوسف سابالی، چیکو کویاته، ادریسا گوئیه، اسماعیلا سار، کیتا بالده، امبایه نیانگ و سادیو مانه

ترکیب لهستان: لوکاژ فابیانسکی، کمیل گلیک، یان بدنارک، آرتور جدرزجویچ، بارتوژ برژینسکی، گرگورتز کرچوویاک، جاچک گورالسکی، پیوتر زیلنسکی، کمیل گروزیتسکی و رافال کورزاوا  و روبرت لواندوفسکی

ترکیب ژاپن: ایجی کاواشیما، مایا یوشیدا، توماکی ماکینو، هیروکی ساکای، گوتکو ساکای، یوتو ناگاتومو، گاکو شیباساکی، هوتارو یاماگوچی، تاکاشی اوسامی، یوشینوری موتو و شینجی اوکازاکی

 

تیم ملی ژاپن تیم ملی لهستان تیم ملی کلمبیا تیم ملی سنگال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر