کد خبر: 638660 A

سرمربی تیم ملی سرمست از نمایش شجاعانه بازیکنانش بهترین فرصت را برای شماتت دشمنان خود انتخاب کرده است.

به گزارش ایلنا، خستگی به تن ما نشست و شیرینی تمام موفقیت‌های تیم ملی در جام جهانی 2018 به تلخی انجامید وقتی کی‌روش در نخستین مصاحبه خود بعد از حذف تیم ملی از بازی‌های جام جهانی انگشت انتقاد خود را به طرف برانکو نشانه رفت و با تندترین الفاظ سرمربی پرسپولیس را عامل این ناکامی دانست.
 چند سالی است که به این سبک گفتاری کی‌روش عادت کرده‌ایم اما چند وقتی است که نوک پیکان انتقادات تند و آتشین کی‌روش به طرف سرمربی پرسپولیس است و فعلا برانکو یکی از عاملان اصلی ناکامی تیم ملی تلقی می‌شود. اما در این مصاحبه‌ها چقدر انصاف نهفته است و چقدر کی‌روش می‌تواند با بهانه‌جویی جنگ رسانه‌ای راه بیندازد. پرسپولیس در نخستین گام با صدور بیانیه‌ای سعی کرد که از سرمربی تیم خود دفاع کند و این کاملا طبیعی بود اما ادامه چنین واکنش‌های تندی درست در لحظاتی که فوتبالدوستان خودشان را در بین تیم‌های بزرگ دنیا موفق می‌بینند چقدر می‌تواند به نفع تیم ملی و حتی تیم‌های باشگاهی باشد؟ می‌توان حدس زد که برانکو هم برای دفاع از خود مصاحبه‌ای در واکنش به حرف‌های کی‌روش داشته باشد و این جدال دوباره‌ای است که باخت دوسویه دارد و به نفع هیچ کس نیست.
 جامعه فوتبال توقع داشت در زمانی که همه به افتخار این تیم ملی ایستادند و دست زدند، سرمربی تیم ملی هم به دور از هر بهانه‌جویی و یا تسویه حساب شخصی لذت این فضای زیبا را دو چندان می‌کرد اما برای مردی که بی‌پروا به منتقدانش می‌تازد انگار زمان هیچ نقشی ندارد. به نظر می‌رسد باید دوباره منتظر جنگ‌های رسانه‌ای دو طرف بود.

 

کارلوس کی روش برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر