کد خبر: 638048 A

با مربیان باشگاه‌ها صحبت می‌کنم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با نتایجی که تیم ملی در جام جهانی گرفت مسئولیت من در فدراسیون فوتبال بیشتر شد.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج بعد از بازگشت تیم ملی فوتبال ایران از روسیه در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحال هستم که تیم ملی توانست نتایج خوبی بگیرد و حالا مسئولیت من در فدراسیون فوتبال بیشتر شد. الان شنیده‌ام که علاوه بر حضور این همه جمعیت در اینجا خیلی از مردم به فرودگاه مهرآباد رفته‌اند و حتی در کمپ تیم ملی هم حاضر شده‌اند من هم از بازیکنان خواستم که به مردم احترام بگذارند و خوشحال می‌شوم که همین تیم ملی در جام ملت‌های آسیا بتواند عنوان قهرمانی را به دست آورد.

وی در خصوص اینکه با نتایجی که تیم ملی گرفته کی‌روش بای بماند، گفت: کی‌روش که می‌ماند و من قبل از جام جهانی در تهران با او تفاهم کرده و در ترکیه با او تمام کردم. رقمی، عددی و... تعاملات صورت گرفته و امیدوارم کشور به نتیجه‌ای برسد که ما رسیده‌ایم. گذشته نشان می‌دهد که ما راه را درست رفته‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد:  ما راه را درست رفته‌ایم چون به حواشی توجه نکردیم و درصدد پاسخگویی برنیامدیم. همه را در خودمان نگه داشتیم و مردم به‌عینه دیدند که تیم ملی به چه نتایجی رسید. حالا هم تیم ملی باید آرامش داشته باشد و وقتی هفت هزار نفر ساعت ۴۴ صبح به فرودگاه می‌آیند خودش احساس خوبی به ما می‌دهد و نشان می‌دهد اولویت مردم تیم ملی است.

وی  تصریح کرد:‌ما سال فوتبالی خوبی داریم و در انتهای امسال جام ملت‌ها در پیش خواهد بود. ما با تیم  ملی نوجوانان به جام جهانی رفتیم و چهار گل به آلمان زدیم و در مسابقات ساحلی بهتر بودیم. امیدوارم در ادامه روند موفقیت‌هایمان بتوانیم عملکرد خوبی در جام ملت‌های آسیا و در نهایت صعودمان به مسابقات ۲۰۲۰ داشته باشیم. با صحبتی که با کی‌روش داشتم و با فضایی که شما خبرنگاران هم در آن قرار گرفته‌اید می‌توانیم جام ملت‌ها را فتح کنیم.

وی تأکید کرد: کاری که حالا کردیم باید در جام ملت‌ها انجام بدهیم همین کمپی که داریم بهترین هست و هواپیمای اختصاصی هم برای ملی‌پوشان گرفته شده در جام ملت‌ها هم باید همین شرایط اتفاق بیافتد و باشگاه‌ها همکاری کنند تا تیم ملی موفق شود.

تاج در خصوص شایعاتی که پیرامون بازی دوستانه با برزیل مطرح شده است، گفت: سرمربی هر بازی بخواهد ما رایزنی می‌کنیم اما بازی با برزیل هنوز قطعی نشده ولی مراحل خوبی را طی کرده‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا کی‌روش قرار است تنها تا جام ملت‌ها در ایران بماند، گفت: در مورد قرارداد او بعداً صحبت می‌کنم ولی قطعاً‌ تا جام ملت‌ها با هم خواهیم بود. فکر می‌کنم یکی از بهترین کارهایی که ما انجام دادیم تمدید قرارداد کی‌روش بوده و این  یکی از افتخارات فدراسیون فوتبال است.

وی در خصوص اینکه آیا اختلافات کی‌روش با مربیان باشگاه‌ها صحبت خواهد کرد یا خیر، گفت:  حتماً در این زمینه با مربیان باشگاه‌ها صحبت خواهم کرد.

کارلوس کی روش مهدی تاج جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر