کد خبر: 637562 A

به عقیده کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان سیستم کمک داور ویدئویی در جام جهانی به صورت نامنظم دنبال می‌شود.

مسعود شجاعی پس از پایان دیدار ایران مقابل پرتغال گفت: بازی سختی بود. این را از اول می‌دانستیم اما نشان دادیم که لیاقت ما بیشتر از یک امتیاز بود. فکر می‌کنم اگر بازی‌های دوستانه بیشتری انجام داده بودیم، می‌توانستیم راحت تر باشیم و از گروه مرگ صعود کرده بودیم. 

شجاعی درباره اینکه سه جام جهانی حضور داشته، درخصوص اینکه تصمیم دارد از بازی‌های ملی خداحافظی کند یا خیر، عنوان کرد: افتخار بزرگی است که با پیراهن تیم ملی کشورم در سه جام جهانی حضور داشته باشم که نصیب هر بازیکنی نمی‌شود و بالطبع برای من باعث افتخار و غرور است و شاید مهم ترین خاطره دوران ورزشی من باشد که در سه جام جهانی حضور داشته‌ام اما مهم تر از سه حضور من این بود که بتوانیم در این دوره موفقیت کسب کنیم هرچند هیچ کس روی ما حساب باز نمی‌کرد، حتی خیلی از هموطنان خودمان. اما ما این را اثبات کردیم و هنوز به خداحافظی فکر نکردم، تا زمانی که از نظر فیزیکی و روحی، روانی در بهترین سطح باشم و البته سرمربیان احساس کنند که می‌توانم به تیم ملی کمک کنم با تمام وجود در خدمت تیم ملی هستم. 

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه با ستاره‌های نام آشنا در جام جهانی مدارا می‌شود و داوران کمتر آنها را جریمه می‌کنند، گفت: من نمی‌توانم به عنوان بازیکن درباره داوری در جام جهانی نظر بدهم اما به عنوان کاپیتان تیم ملی ایران نظر شخصی  من این است که اکیدا با VAR مخالف هستم و اینکه داور چه تصمیمی بگیرد را کار ندارم؛ اشتباه داوری پیش می‌آید و جزوی از بازی است. سعی کردم همه بازی ها را دنبال کردم و دیدم که چقدر سلیقه ای تصمیم می‌گیرند و این اصلا جالب نیست.

مسعود شجاعی جام جهانی 2018 ایران-پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر