کد خبر: 637420 A

ملی پوشان کشورمان در صورت برد در بازی امشب، خاطره تلخ دوره قبل از بازی در روز چهارم تیرماه را فراموش خواهند کرد.

به گزارش ایلنا تیم ملی ایران از ساعت 22:30 روز چهارم تیرماه، در آخرین بازی مرحله گروهی به مصاف تیم ملی پرتغال خواهد رفت. ایران که با پیروزی در این مسابقه بلیت مستقیم بازی های یک هشتم نهایی را کسب خواهد کرد، امشب مهم ترین دیدار مرحله گروهی را برگزار می کند.

ایران از دو بازی آخر خود برابر مراکش و اسپانیا سه امتیاز گرفته است و ممکن است با تساوی برابر پرتغال هم به مرحله بعد برود اما اگر می خواهد کارش به اما و اگر نکشد، باید هر سه امتیاز دیدار حساس امشب را بگیرد.

این درحالیست که ایران از آخرین بازی های خود در مراحل گروهی خاطره خوبی ندارد. ایران در اولین تجربه جام جهانی خود، بازی سوم را 4 بر 1 به پرو باخت. دومین تجربه ایران در جام های جهانی به سال 98 و باخت در بازی سوم برابر آلمان بر می گردد. ایران سومین حضورش در جام جهانی را برابر مکزیک، پرتغال و آنگولا کسب کرد و از بازی آخر خود برابر آنگولا تک امتیازش از آن تورنمنت را ذخیره کرد.

آخرین تجربه ایران از آخرین بازی های مرحله گروهی به دیدار برابر بوسنی در سال 2014 بر می گردد. تیم ملی دقیقا در روز چهارم تیرماه سال 93 شکست 3 بر 1 برابر یاران ادین ژکو را متحمل شد و حالا درست بعد از چهارسال و برابر پرتغال باید پیروز از زمین بازی بیرون بیاید.

تیم ملی ایران جام جهانی جام جهانی 2018 جام جهانی 2014 برزیل ایران-پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر