کد خبر: 637070 A

هافبک رئال مادرید امیدوار است در بازی امروز مقابل مراکش بتواند در ترکیب اصلی لاروخا حضور داشته باشد.

به گزارش ایلنا، پس از چند دقیقه بازی کردن برابر پرتغال، لوکاس واسکز از ابتدا در ترکیب ایران حضور داشت و در بازی دشوار عملکرد خوبی داشت. او در یک مصاحبه اختصاصی با مارکا گفت: من تمرین می‌کنم که استارتر باشم. من فقط می‌توانم سخت کار کنم و به تیم کمک کنم. آنچه که ما در مرحله گروهی می‌خواهیم شکست مراکش و صعود به عنوان صدرنشین است. ما تکالیف‌مان را انجام داده‌ایم و تنها می‌توانیم روی خودمان تمرکز کنیم.

واس

در حالی که اسپانیا به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی قهرمانی در جام جهانی است، این بازیکن هافبک آگاه است که دیگر کشورها به خوبی در این تورنمنت حاضر شده‌اند. او ادامه داد: واضح است اگر شما تیم‌های موردعلاقه برای قهرمانی را حذف کنید، شانس بیشتری برای بقیه تیم‌ها باقی می‌ماند. ما به فوتبال خود نگاه می‌کنیم و تلاش می‌کنیم از دور تا دور پیشرفت کنیم، هیچ کس به راحتی جام قهرمانی را بالای سر نمی‌برد. ما می خواهیم از یک موقعیت دشوار به یک تیم قدرتمند برخورد کنیم و سپس به فینال برسیم و قهرمان شویم. 

واس2

او درباره اینکه آسنسیو چرا در روسیه نیمکت نشین است، بیان داشت: او دو فصل خوب به همراه رئال مادرید را پشت سر گذاشته است.او یک پسر جوان با شخصیتی عالی و یک آینده فوق العاده است، آسنسیو قطعا پیشرفت می‌کند. زمان‌هایی وجود دارد که او می‌تواند به تیم ملی بیاید، کمی بعد او شروع به کمک بیشتر خواهد کرد.

 

 

 

جام جهانی 2018 تیم ملی اسپانیا لوکاس واسکز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر