کد خبر: 637054 A

او در هر تیمی، سرنوشت ساز بوده است

سرمربی پرتغالی ها اعتقاد دارد برای جاه طلبی باید بهترین بازیشان را برابر ایران انجام دهند.

به گزارش اختصاصی ایلنا از روسیه، سانتوس درباره رویارویی با کی روش گفت: من این فرصت را داشتم که نه فقط دو دیدار قبلی ایران، بلکه سایر دیدارهای این تیم را هم تماشا کنم. مطمئنم ایران تیم قدرتمندی است. آنها از 10 دیدار، 9 پیروزی و یک تساوی داشتند، تیمی سازمان یافته هستند و دومین بار پیاپی است که در جام جهانی حضور دارند. بازیکنان آنها در لیگ های اروپایی مانند روسیه و یونان بازی می کنند. شاید بعضی ها بازی های ایران را تماشا نکرده باشند اما من به خاطر کارم بازی های آنها را دیده ام. آنها به خوبی می دانند چطور از ضدحملات اسفتاده کنند و مطمئنا بازی فوق العاده ای خواهد بود. هم من به دنبال پیروزی هستم و هم کی روش پس مطمئنا بازی جذابی خواهد بود.

وی در پاسخ به سوالی در رابطه تقابلش با پرتغال به عنوان مربی یونان گفت: هر کسی حس خودش را دارد، من هم می خواستم پیروز شوم، حتی اگر مقابل تیم کشورتان بازی کنید، هر تیمی به دنبال پیروزی است ولی من درباره ویدئوچک صحبت نمی منم چرا که این موارد بهانه جویی است.

وی افزود: اینطور نیست که داوری ها روی نتایج تاثیر بگذارد.

سانتوس با توجه به حساسیت بازی گفت: همه تیم ها نشان داده اند که به دنبال پیروزی هستند و ایران هم تیم بسیار خوبی است. همه تیم ها هم با 23 بازیکن آماده اند و اینطور نیست که یک تیم بازیکن داشته باشد و تیم دیگر نه!

او در باره سرنوشت ساز بودن دیدار برابر ایران اضافه کرد: ما ویژگی های بازی را می دانم. این بازی تعیین کننده ای است و هر دو تیم می خواهند به مرحله بعد برسند. ما از کیفیت لازم برای شکست دادن ایران برخورداریم و باید تلاش کنیم.

سرمربی تیم ملی پرتغال درباره بازی موتینیو گفت:او درحال تمرین است و ما فردا از بین همین 23 بازیکن ترکیب را انتخاب می کنیم.

وی درباره رابطه اش با کی روش گفت: 35 سال است همدیگر را می شناسم. من بازیکن بودم و او مربی. رابطه خوبی در تمام سال ها داشتیم اما فردا رقیب هستیم و هرکدام به دنبال پیروزی! نمی دانم اسپانیایی ها چه انتقادی از سبک بازی ایران کردند اما قبلا هم گفته ام ایران تیم خوبی است و نظری در مورد صحبت اسپانیایی ها ندارم. ایران 6 سال است که با این مربی کار می کند و در جام جهانی قبلی هم حضور داشت. اگر می خواهیم جاه طلب باشیم باید بهترین بازی را برابر ایران کنیم. کی روش در هر تیمی بوده سرنوشت ساز شده است.

جام جهانی سانتوس تیم ملی پرتغال جام جهانی 2018 ایران-پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر