کد خبر: 637051 A

عشق هواداران نسبت به خودمان را حس کرده ایم

پپه درحالی به بازی ایران نگاه می کند که حریف را تیم سرسختی ارزیابی کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از روسیه، پپه در نشست خبری قبل از دیدار با ایران درباره اشتباهات داوری بحث برانگیز گفت: قبلا کاستا نظرش را درباره بازی با اسپانیا و اشتباه داوری در گل این تیم گفته و ما جریمه شده ایم. درباره مراکش هم نمی دانم چرا اینقدر  بحث و جدل رخ داده است. به من حمله شد و این مشخص است! اگر آن بازیکن کریس رونالدو بود،‌حتما پنالتی بود. ما آدم هایی هستیم که باید حرفه ای عمل کنیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره بازی پرتغال با اسپانیا گفت: این بازی بخشی از گذشته است. با اسپانیا قبلا بازی کردیم. چیزی نداریم که به بازی با اسپانیا اضافه کنم. این بازی فوق العاده زیبا بود.

مدافع باتجربه پرتغال درباره دیدار با ایران بیان کرد: ما احترام زیادی برای رقبا قائل هستیم. ما متواضع هستیم و می گوییم بازی با ایران بسیار مهم است. بازی بعدی به ما این امکان را می دهد تا به مرحله بعد برویم. این بازی دشواری زیادی خواهد داشت اما تلاشمان را می کنیم. این کاری است که باید انجام دهیم.

پپه درباره تقابل با کی روش تاکید کرد: ابتدا باید بگوییم با ایران مواجه هستیم و این مهم است. ما در این بازی با کار تیمی زیاد و روحیه برد بازی می کنیم. این برای ما مهم است که خودمان باشیم. تیمی باشیم که جنگنده است و انسجام زیادی نشان می دهد.

وی درباره حضور طرفداران پرتغال افزود: طبیعتا احساس می کنیم حضور پرتغالی ها مهم است. در بازی قبلی بسیار مشهود بود که بیشتر هواداران مراکشی بودند. البته برخی هواداران پرتغال هم بودند. با این حال ما به عشق هواداران جنگنیدیم. ما این گرما و عشقی که آنها به ما منتقل می کنند را فهمیدیم. به همین خاطر همه چیز را پشت سر می گذاریم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

جام جهانی تیم ملی پرتغال پپه جام جهانی 2018 ایران-پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر