کد خبر: 636739 A

ستاره تیم ملی آلمان از سختی های بازی با سوئد گفت.

به گزارش ایلنا، مارکو رویس پس از پایان بازی شب گذشته (شنبه) تیم ملی فوتبال آلمان برابر سوئد در در ورزشگاه فیشت شهر سوچی که با پیروزی 2 بر یک آلمان پایان یافت گفت: این جام جهانی فوتبال برای تیم‌های مدعی قهرمانی بسیار دشوار و سنگین است. این یک واقعیت است. ما بازی‌های زیادی را در همین رابطه دیدیم. برای نمونه به بازی اسپانیا و ایران نگاه کنید. اسپانیا توانست با نتیجه یک بر صفر و فقط با یک گل پیروز شود.

هافبک تیم ملی فوتبال آلمان ادامه داد: تیم‌های زیادی وجود دارند که با عشق، شور و قلب‌شان بازی می‌کنند. این تلاش‌های به اصطلاح تیم‌های کوچک‌تر برای ما دردسرساز می‌شوند. بسیار خوب دفاع می‌کنند و در ضدحمله‌ها خطرناک هستند. برای من این نشانه سطح کیفی خوبی در جام جهانی 2018 روسیه است.

رویس درباره پیروزی نفس‌گیر برابر سوئد و حفظ شانس صعود آلمان از مرحله گروهی اظهار داشت: سوئد هم همان تیمی است که گفتم. بسیار خوب دفاع می‌کرد و ما در چنین شرایطی فقط باید در انتقال پاس‌ها و سرعت‌بخشیدن به بازی در زمان مناسبی صبور باشیم. فکر می‌کنم در نیمه‌ دوم بهتر بودیم و هنوز هم می‌توانیم بیشتر اصلاح شویم. باید پیروز می‌شدیم و این آخرین شانس ما بود. به نظرم کسانی در آلمان منتظر شکست و بازگشت ما بودند اما به خودمان اعتقاد داشتیم و این پیروزی آسان نبود.

تیم ملی ایران جام جهانی 2018 تیم ملی آلمان مارکو رویس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر