کد خبر: 636529 A

باید با کریس بر مدافعین ایران غلبه کنیم

جوان ترین مدافع پرتغالی ها هم مثل بقیه هم بازی هایش از حضور رونالدو خوشحال است.

به گزارش ایلنا و به نقل از آاس، دیاز درباره انتقادات گفته است: مردم انتقاد می کنند و ماهم کاری را می کنیم که آن ها می خواهند اما واقعیت این است که ما 4 امتیاز داریم و این خوب است اما تیم نیاز به پیشرفت دارد و سختی برای هر تیمی هست. به نظرم ما در مسیر درستی هستیم.

وی درباره تجربه جام جهانی افزود: برای من یک رویا بوده است. تجربه بسیار موفقی است و خیلی چیزها به من اضافه شد. بودن در کلاس جهانی برای یک بازیکن عالی است و ما تازه راه را شروع کرده ایم و روز به روز بهتر خواهیم شد.

بازیکن تیم ملی پرتغال درباره تقابل با ایران نیز گفت: ما همیشه برای برد به میدان می رویم. بازی های ایران را دیده ایم و انتظار یک بازی سخت را داریم. ما باید بر مدافعینشان غلبه کنیم و با بازی پرقدرت، برنده دیدار شویم.

دیاز درباره استرس تیمشان هم گفت: استرس وجود دارد چرا که در جام جهانی هستیم و پیش از آن هم قهرمان اروپا شده ایم. بعضی اوقات اتفاقات طوری پیش نمی روند که ما می خواهیم اما همیشه جام جهانی خیلی خوب شروع نمی شود و به مرور بهتر خواهد شد.

جوان ترین بازیکن تیم ملی پرتغال درباره حضور در کنار رونالدو هم گفت: تجربه خارق العاده ای است. کریستیانو بهترین است و هرروز از او چیز جدیدی یاد می گیرم. می خواهم هرروز با او چیزهای بیشتری یاد بگیریم و رشد کنم. او یک بازیکن در بالاترین کیفیت است و همیشه گرفتن او کار سختی است اما او کارش را به خوبی انجام می دهد و من هم دوست دارم کارم را به بهترین حالت انجام دهم. هر بازیکن شخصیت خود را دارد و در کل یک تیم را تشکیل می دهیم پس همگی تلاشمان را می کنیم تا به هدفمان برسیم.

 

تیم ملی ایران جام جهانی رونالدو جام جهانی 2018 تیم ملی پرتغال دیاز ایران-پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر