کد خبر: 636409 A

نفرت؛ سوختِ تخته گاز رفتن است

سردار آزمون علی رغم آمار خوبش در تیم ملی، پس از پایان بازی برابر اسپانیا مورد انتقاد شدید قرار گرفت تا جایی که حتی عکس او هم از روی بیلبوردها کنده شد.

به گزارش ایلنا سردار آزمون نتوانست در پایان دو بازی تیم ملی برابر مراکش و اسپانیا گلی به ثمر برساند و بازی سوم فرصت خوبیست تا با جبران دو مسابقه قبل، مهم ترین گل عمرش را برای صعود تیم ملی بزند. 23 گل در 35 بازی ملی خیلی زود از او یک مهاجم شش دانگ ساخت تا همین هم باعث شود توقعات از او بالا رود اما مساله درست همینجاست؛ وقتی که خود علی دایی هم خواست تا او را با آقای گل جهان مقایسه نکنند و برایش استرس نتراشند. این درحالیست که سردار پنالتی هم نمی زند و به راحتی می تواند آمارش را خیلی بیشتر از چیزی کند که هست!

آزمون گفته است 23 ساله ام که این توجیه مناسبی نیست. او حتی اگر 16 ساله هم باشد به همه مهاجمین هم پست خود ترجیح داده شده است. البته این قیاس هم، مقایسه خوبی نیست ولی سردار باید بداند که چنین بی مهری هایی در سراسر دنیا و برای رونالدو یا مسی هم تکرار شده است. سردار باید بداند که این نفرت ها، سوخت تخته گاز رفتن است و برای ستاره شدن، خیلی خوب است که از تهدید، فرصت بسازد!

آزمون

تیم ملی ایران جام جهانی سردار آزمون جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر