کد خبر: 636127 A

جام جهانی 2018 روسیه - گروه E :

برزیل با دو گلی که کوتینیو و نیمار در وقت های اضافه زدند به سختی از سد کاستاریکا گذشت.

به گزارش ایلنا، سومین بازی از گروه E جام جهانی 2018 بین تیم‌های برزیل و کاستاریکا برگزار شده است و گزارش کامل این بازی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

   2

                           برزیل                       

  صفر  

                           کاستاریکا                         

 ورزشگاه:  زنیت آره‌نا

 

اطلاعات بازی

 ▼ ▲ ⚽️ █

 داور: بیورن کویپرس

 ساعت شروع بازی: 16:30

 ترکیب تیم ملی برزیل

 ترکیب تیم ملی کاستاریکا

1

 بکر 1  ناواس

2

 تیاگو سیلوا

2

 آکوستا ( 84)

3

 میراندا

3

 گونزالز
12  مارسلو

6

 دوراته
22  فاگنر

8

 اویئدو
5  کاسمیرو

16

 گامبوئا (▼75)

11

 کوتینیو ( 81 - 1+90⚽️) 5

 بورخس

15

 پائولینیو (▼68)

10

 برایان

19

 ویلیان (▼46)

20

 گوژمان (▼84)
9

 ژسوس (▼3+90)

11

 ونگاس

10

 نیمار ( 81 - 8+90⚽️) 21  یورنا (▼54)

 سرمربی: تیته

 سرمربی: اسکار رامیرز

    

 داگلاس کاستا (▲46)

 

 بولانیوس (▲54)

   

 روبرتو فیرمینو (▲68)    کالوو (▲75)

             

 فرناندینیو (▲3+90)

 

 تخدا (▲84)

 

دقایق حساس، حواشی و گزارش بازی در ادامه می‌آید:

برزیل 2 - کاستاریکا صفر / نیمار (8+90) : ضد حمله بازیکنان برزیل و پاس عمقی کاسیمیرو برای کاستا را این بازیکن در عرض برای نیمار فرستاد تا او با ضربه ای دقیق توپ درون دروازه ناواس جا بدهد و حساب کار را 2 بر صفر کند.

نیمار-3

برزیل یک - کاستاریکا صفر / فیلیپ کوتینیو (1+90) : سرانجام قفل دروازه کاستاریکا شکسته شد، ارسال بلند مارسلو با ضربه سر فیرمینو به ژسوس رسید که کنترل ناقص این بازیکن باعث شد توپ جلوی پاهای کوتینیو بیافتد و او با یک ضربه تمام کننده دروازه کاستاریکا را باز کرد. 

دقیقه 78: ضد حمله خطرناک بازیکنان برزیل با فرار سریع کاستا شکل گرفت و این بازیکن نیز ژسوس را صاحب توپ کرد، پاس پشت پای ژسوس داخل محوطه به نیمار رسید، این بازیکن هم پس از اینکه ازمدافع پیش روی خودش عبور کرد تعادلش را از دست داد که کویپرس در این صحنه اعلام پنالتی کرد، اما با اعلام کمک داور ویدئویی و بازبینی صحنه، از تصمیم خود منصرف شود.

نیمار-2

دقیقه 73: فرصت سوزی بازیکنان بزیل ادامه دارد اینبار نیمار که روی اشتباه مدافعان کاستاریکا ضاحب توپ شده بود در موقعیت تک به تک با ناواس توپ را به بیرون زد.

دقیقه 64: شوت پای چپ نیمار مثل دفعات قبل ثمری نداشت تا ناواس در دو مرحله توپ را جمع کند.

دقیقه 57:  پاس کاستا برای ژسوس را این بازیکن رو به عقب برای کوتینیو کاشت اما شوت محکم او دقیقا به جایی رفت که ناواس حضور داشت.

دقیقه56: اینبار نوبت ناواس که دروازه تیمش را نجات دهد،پاس در عرض پائولینیو برای نیمار و ضربه کات داری که این بازیکن زد توسط ناواس از زیر طاق دروازه کاستاریکا بیرون کشیده شد.

دقیقه 49: برزیل که نیمه دوم را طوفانی آغاز کرده با ضربه سر ژسوس تا آستانه فروپاشی دروازه کاستاریکا پیش رفت اما توپ با بدشانسی به تیرک برخورد کرد. در ادامه کوتینیو فرصت این را داشت که دروازه ناواس را باز کند اما شوت زمینی این بازیکن،از روی خط توسط مدافع کاستاریکا برگشت داده شد.

کوتینیو

دقیقه 47: فرصت عالی گلزنی برای برزیل، اشتباه مدافعان کاستاریکا ناواس را مجبور کرد توپ را با از محوطه جریمه دور کند، توپ برگشتی نصیب کاستا شد که این بازیکن نیز توپ را به روی دروازه فرستاد اما ضربه نیمار را ناواس مهار کرد.

دقیقه 1+45: نیمار نیز در محوطه جریمه تعادلش را از دست داد اما به نظر کویپرس خطایی روی این بازیکن صورت نگرفته است.

نیمار

دقیقه 41: مارسلوا گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد و پس از اینکه با عوض کردن پا از مدافع پیش رو عبور کرد به سمت دروازه شوتزنی کرد که شوت پای راست او در دستان ناواس قرار گرفت.

دقیقه 39: توپ ارسالی از روی نقطه کرنر و برخوردی که پائولینیو با مداع حریف داشت به اعتقاد برزیلی ها پنالتی بود اما کویپرس دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 31:پاسکاری فوق العاده بازیکنان برزیل با پاس در عرض پائولینیو به نیمار همراه شد و نیمار نیز بعد از یک سرتوپ، به روی دروازه ارسال کرد جایی که ژسوس حضور داشت اما برایان اوبیدو مدافع کاستاریکا در این صحنه عملکرد بهتری داشت وتوپ را برگشت داد.

ژسوس

دقیقه 27: پس در عمق برای نیمار پشت مدافعان کاستاریکا می توانست خطرساز شود اما ناواس با خروج به موقع خود توپ را برگشت داد و این موقعیت نیز سودی برای برزیل نداشت.

دقیقه 26: شوت زمینی ویلیان در بین راه به ژسوس رسید اما این بازیکن در موقعیت آفساید دروازه کاستاریکا را باز کرد.

دقیقه 13: موقعیت خطرناک برای کاستاریکا جایی که نفوذ گامبوئا از سمت راست و پاس کاتبکی که به داخل محوطه جریمه برزیل فرستاد با ضربه بغل پای بورخس خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

بورخس

دقیقه 06: ضربه سنگین اما بی دقت  گامبوئا با فاصله زیاد از چارچوب برزیل راهی اوت شد.

دقیقه 03: برزیلی ها که در نیمه اول از سمت چپ به راست حمله می کنند خیلی زود بازی را در اختیار گرفتند و با شوت کوتینیو که از بالای دروازه کاستاریکا به بیرون رفت، دروازه ناواس را تهدید کردند.

 

رختکن تیم ملی برزیل پیش از آغاز بازی

برزیل-2برزیل-1 

برزیل جام جهانی 2018 کاستاریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر