کد خبر: 635909 A

سردار آزمون مقابل اسپانیا موفق به گلزنی نشد.

به گزارش ایلنا، حلاوت نمایش مافوق تصور ملی پوشان ایران مقابل ستاره های پرشمار ماتادورها خیلی زود به تلخی گرایید و کام فوتبالدوستان را تلخ کرد.

انتقاد به خودی خود امری پسندیده است که اگر بدون غرض ورزی و در چارچوب خودش مطرح شود می تواند برای فرد مورد انتقاد قرار گرفته شده مفید فایده باشد. اما اگر تحت شرایطی خاص بیان شود قطعا نتایج بد و زیان باری را در پی خواهد داشت.

ماجرای سردار آزمون هم به همین شکل است. بازیکنی که تا همین چند وقت پیش حلوا حلوایش می کردیم و مدام به پیشنهادهای داشته و نداشته اش از باشگاه های انگلیسی و ایتالیایی می گفتیم اما حالا بدون در نظر گرفتن اندک رحمی به او می تازیم و روحیه اش را لگدمال می کنیم. روحیه بازیکنی که جوان است و جویای نام. 

سردار بعد از شکست مقابل اسپانیا با چشمان گریان کازان را ترک کرد و گفت که بعد از جام جهانی اگر مردم نخواهند تیم ملی را ترک خواهد کرد. فارغ از اینکه این تصمیم احساسی اتخاذ شده باید تاسف خورد به حال کسنی که همچنان به اعتراضیات بی پایه و اساس خود ادامه می ده ند و توجه ندارند سیستم کاری ایران در این دو بازی کاملا متفاوت بود و مبنای کار بر حمله نبود و سردار ضمن دفاع کردن در بازی با اسپانیا صاحب موقعیت خاضی نشد.

 

8

تیم ملی ایران سردار آزمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر