کد خبر: 635874 A

ایران در برابر اسپانیا نمایش بسیار خوبی داشت.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه به مصاف اسپانیا رفت و علی رغم نمایشی فوق العاده و کم نقص با یک گل شکست خورد و با سه امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفت.

شاگردان کی روش با اینکه مقابل تیم اسپانیا شکست خود اما آمار و ارقام نشان می دهد بچه ها از همه نظر نسبت به بازی با مراکش بهتر و شایسته تر ظاهر شدند و چه از لحاظ تیمی و چه از نظر فنی پیشرفت قابل لمسی در کار ملی پوشان رویت شد.

شاگردان کی روش طبیعتا در بازی با اسپانیا کمتر توپ را دراختیار داشتند. آنها مقابل مراکش 36 درصد مالکیت داشتند و در برابر اسپانیا 30 درصد.  با این حال دقت پاس 3٪ افزایش پیدا کرد و از 66 به 69٪ رسیدیم.

در تعداد پاس هم پیشرفت داشتیم و این بار 200 را رد کردیم. مقابل مراکش 194 پاس رد و بدل شد اما در برابر اسپانیا به تعداد 219 رسیدیم و اعتماد به نفسمان در گردش توپ بیشتر شد. 129 پاس مقابل مراکش و 152 پاس در برابر لاروخا کامل بود و بدون اشتباه.

Untitled1

در میزان دوندگی شاهد پیشرفت چشمگیر 6 کیلومتری بودیم. ملی پوشان ایران در مقابل شیرهای اطلس 100 کیلومتر دوندگی داشتند اما در بازی با اسپانیا به 106 کیلومتر رسیدیم.

14 تکل بازیکنان ایرالن به 17 تکل ارتقا پیدا کرد و بلاک هایمان نیز از 5 به 8 رسید. در تعداد کارت زردها هم یکی کمتر شدیم و با دو کارت زرد به کار خود مقابل ماتادورها پایان دادیم. اما تعداد خطاها در عدد 14 باقی ماند. در تعداد شوتها هم باز در عدد 5 قرار داشتیم با این اتفاق که مقابل مراکش دو توپ در چارچوب زدیم و در برابر اسپانیا 0.

حتی اگر نگاهی به نقشه حرارتی بازیکنان هم بیندازیم متوجه می شویم که همگی توانسته اند فضای بیشتری را پوشش دهند و حضور مستمر داشته باشند. همه اینها در کنار هم  نشان می دهد شاگردان کی روش با اینکه در مقابل اسپانیا کار سخت تری داشتند اما نمایش آنها به مراتب بهتر از دیدار قبل بود.

Untitled

تیم ملی ایران جام جهانی 2018 تیم ملی اسپانیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر