کد خبر: 635731 A

تیم ما واقعا یکدل است

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران امیدوار است با دعای مردم آنها همانند بازی با اسپانیا روند موفقی به نمایش گذاشته و برابر پرتغال به برتری برسند.

به گزارش ایلنا، احسان حاجی صفی در پایان دیدار ایران مقابل اسپانیا گفت: مردم ایران ما را همانطور که برای بازی با اسپانیا دعا کردند و ممنون شان هستیم برای پرتغال هم ما را دعا کنند، ان شاء الله تمرکز ما روی این مسابقه است تا یک سه امتیاز خوب بگیریم. میشود و نشد ندارد. ان شاء الله دست پر از زمین خارج می‌شویم.

مدافع ایران درباره مصدومیتش عنوان کرد: در نیمه اول مشکلی پیش آمد زانوی بازیکن ما یا حریف بود که به سفین رون من برخورد کرد و در نیمه دوم چون فشار زیاد بود به سرمربی گفتم که تعویض کند تا مشکلی پیش نیاید. الان چند روز باید استراحت کنم تا برای بازی بعدی خودم را آماده کنم.

حاج صفی درخصوص بازوند کاپیتانی که در غیاب مسعود شجاعی بین سه بازیکن گردش داشت، گفت: کاپیتان وظیفه خیلی سنگینی در تیم دارد و غیاب مسعود این وظیفه‌ روی دوش من بود تا به تیم سامان بدهیم، تیم ما واقعا یک دل است، یعنی از زمانی که به روسیه آمدیم و قبل آن یک دل بودیم و فرقی نمی‌کند هر کسی کاپیتان باشد. مسعود یک رهبر واقعی در تیم است و همه پشت هم هستیم تا نتیجه بگیریم.

او درباره گفت و گوی کوتاهی که با راموس اول مسابقه داشت، گفت: حرف خاصی نبود. برای شیر یا خط بازی بود، مشکلی نیست.

تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی 2018 احسان حاج صفی جام جهانی روسیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر