کد خبر: 635719 A

انتقاد کارواخال به سبک بازی ایران:

مدافع اسپانیا از سبک بازی تیم ملی فوتبال ایران در بازی امشب انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، دنی کارواخال پس از برتری برابر ایران گفت: ما می‌دانستیم که بازی برابر ایران دشوار خواهد بود و آنها می‌دانند که باید چه کاری انجام بدهند. نکته مثبت پیروزی است. ما در درجه اول به خودمان بستگی داشتیم و سطح آمادگی من همراهم بود. 

سبک بازی ایران: تاکتیکی قفل شدن در بخشی از بازی است، اما از دست دادن زمان و تظاهر کردن به بازی جلوه بدی می‌دهد و این از نظر من فوتبال نیست این بی اراده بودن است.

گلزنی به ایران: برای ما سخت بود که به گل برسیم و تیم ناخودآگاه می‌خواست که به آن دست پیدا کند. آنها موقعیت خطرناک هم ایجاد کردند اما ما موفق شدیم کلین شیت کنیم. 

حوادث: ما تیمی هستیم که به فوتبال می‌افزاییم، ما اگر تا الان موفق نشده بودیم می‌توانیم شانس ایجاد کنیم. من امیدوارم رقبایی پیدا نکنیم که با 9 یا 10 بازیکن در زمین خودشان دفاع می‌کنند.

رویکرد: دشوار بود برابر تیمی که بازی را قفل می‌کند حرکت کنیم، آنها برنده مسابقات در سطح جهانی هستند و باید بر این سنگ‌ها غلبه کنید تا سه امتیاز را دریافت کنید. در حال حاضر این اهمیت دارد که به عنوان تیم اول صعود کنیم.

از دست دادن زمان: بازیکنان حریف خود را چند بار بدون درد، بدون خطا و بدون انگیزه روی زمین انداختند، همین قسمتی از بازی را قفل می‌کرد و زمان ضرر می‌کند که باید قطع شود. 

اسپانیا: در نیمه دوم برای بازی بیشتر تلاش کردیم، سه امتیازها ارزش های زیادی دارند. 

گل ایران: کمک داور آفساید را دیده بود، بنابراین ما باید به او تبریک بگوییم، VAR برای چیزهایی مانند این استقبال می شود. 

بازگشت پس از مصدومیت: برای اولین بار بسیار خوشحالم که در پیروزی کمک کردم، من به طور کامل بهبود می‌یافتم، ما باید در برابر مراکش به پیروزی برسیم. ما اهمیتی نمی دهیم و مهم است که برنده شویم. 

تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی 2018 دنی کارواخال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر