کد خبر: 635313 A

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبق برنامه کادر فنی، تست جامع پزشکی از بازیکنان گرفته شد و هیچ مشکلی برای فصل پیش رو نخواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، علیرضا حقیقت پزشک در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به حساسیتی که باشگاه برای سلامت جسمانی بازیکنان قائل است و مطابق قوانین رسمی و طبق برنامه کادر فنی، امسال نیز چون سال‌های گذشته، تست جامع پزشکی بازیکنان در ایفمارک به شکل کامل انجام شد.

وی افزود: تست جامع پزشکی از قلب و ریه، ارتوپد، دندانپزشکی، تغذیه، قدرت عضلانی و تست‌های خون به طور کامل انجام شد و این کار باعث می‌شود که ما بتوانیم سلامت بازیکنان را طی فصل پیش رو به نحو احسن در سطح بالایی نگه داریم.

حقیقت در ادامه تصریح کرد:21 بازیکن در این تست‌ها شرکت کردند و تنها محمد انصاری به جهت حضور در باشگاه و انجام امور تمدید قراردادش نتوانست تست بدهد که با هماهنگی‌های لازم، تست‌های ایشان هم انجام خواهد شد.

پزشک پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان خاطرنشان کرد: خوشبختانه شرایط بازیکنان و تیم بسیار ایده‌آل است و بازیکنان بدون مشکل در تمرینات صبح و بعدازظهر تیم شرکت می‌کنند.

حقیقت در مورد شرایط محسن ربیع‌خواه نیز عنوان کرد: محسن، زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز تیم، برنامه‌های مدون و خوبی را انجام می‌دهد و روند بهبودی او به خوبی پیش می‌رود.

علیرضا حقیقت درباره اردوی پیش روی تیم نیز افزود:با هماهنگی، همکاری و حمایت باشگاه، کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای این اردو در دست تهیه است که با تمام قوا در خدمت تیم باشیم و امیدوارم فصل خوبی را پیش رو داشته باشیم و بتوانیم با قدرت کامل در مسابقات شرکت کنیم.

باشگاه پرسپولیس علیرضا حقیقت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر