کد خبر: 635027 A

با حضور صوفی زاده

در هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان تیم‌های شرکت ملی حفاری و دانشگاه آزاد به مصاف هم می‌روند.

به گزارش ایلنا ،  رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان از تاریخ 5 مرداد ماه با حضور تیم های دانشگاه آزاد، شرکت ملی حفاری، پالایش نفت آبادان، نگین شبنم تهران، مس رفسنجان، پیام نور، شهرداری رشت، استقلال ساری، دختران کویر کرمان، صنعت فجر شیراز، سیه جامگان خراسان رضوی، فلزات رنگین پاسارگاد زنجان، پارس آرا شیراز و جنوب غرب تهران برگزار می شود.

این دوره از بازیها از 5 مرداد ماه آغاز می شود و تا بهمن ماه ادامه خواهد داشت. طبق اعلام سازمان لیگ برتر 4 تیم اول جدول از بهمن تا اسفند ماه به صورت پلی آف با یکدیگر به رقابت می پردازند تا قهرمان لیگ برتر مشخص شود.

در مراسم برگزاری قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان لیلا صوفی زاده، رئیس کمیته بانوان و شیرین نصیری، مسئول برگزاری رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان به همراه نمایندگان تیم های فوق حضور داشتند.

در این مراسم صوفی زاده، نایب سوم رئیس فدراسیون و  رئیس کمیته بانوان ضمن خیر مقدم به نمایندگان و مدیرعاملان 14 باشگاه حاضر در رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: بدون شک با داشتن لیگ پویا و منسجم می توان شاهد موفقیت های بیش از پیش تیم ملی فوتسال بانوان بود. ملی پوشان فوتسال بانوان ایران برای دومین بار متوالی با حمایتهای مسئولین فدراسیون و باشگاهها توانستند عنوان قهرمانی رقابتهای فوتسال بانوان آسیا را به خود اختصاص دهند که بدون شک کسب این موفقیت را مرهون زحمات باشگاهها و مربیان عزیز در سراسر کشور هستیم.

وی گفت: مهمترین سهامداران قهرمانی فوتسال بانوان در آسیا باشگاهها هستند که با حرفه ای گری، تلاش و پشتکار شرایط مناسبی را برای بازیکنان فراهم کرده و در نهایت شاهد موفقیت تیم ملی فوتسال بانوان ایران در میادین بین المللی می شویم.

برنامه  هفته اول رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان به شرح زیر است: 
پیام نور - سیه جامگان خراسان رضوی
شرکت ملی حفاری - دانشگاه آزاد
دختران کویر کرمان - فلزات رنگین زنجان
شهرداری رشت- پارس آرا شیراز
صنعت فجر شیراز - نگین شبنم تهران
استقلال ساری - پالایش نفت ابادان
جنوب غرب تهران - مس رفسنجان

 

فوتسال بانوان لیلا صوفی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر