کد خبر: 635003 A

پیش بینی ترکیب احتمالی ایران در هفته دوم:

تیم ملی ایران درحالی باید به مصاف اسپانیا برود که محرومیت عزت اللهی تمام شده و روزبه چشمی با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا تیم ملی ایران در بازی برابر اسپانیا با ترکیب متفاوتی به میدان خواهد رفت. اولین تفاوت در لاین‌آپ تیم ملی به پست دفاع وسط برمی گردد. جایی که چشمی غایب است و از بین حسینی، منتظری یا خانزاده یک نفر باید به میدان برود. این درحالیست که بازی نه چندان قابل اطمینان رامین برابر مراکش و از آن مهم تر، میل بیشتر به بازی دفاعی برابر اسپانیا احتمال حضور منتظری بلندقامت در دفاع راست را بیشتر می کند. با این اوصاف شانس حسینی که در بازی پیش هم به میدان رفت بیشتر می‌شود.

بازگشت عزت اللهی علامت سوال بعدی کی روش است. او همواره اعتقاد زیادی به این بازیکن جوانش داشته است اما بازی بی نقص ابراهیمی برابر مراکش از سوی دیگر مساله ساز است. بازی دادن همزمان به این دو هافبک دفاعی هم شجاعی را از ترکیب فیکس دور می کند و درحالی که احتمالا به دژاگه بازی نمی رسد، حاج‌صفی کاپیتان تیم ملی در بازی دوم خواهد بود.

تغییر آخر هم در خط حمله می‌تواند رخ دهد. شرایط بدنی طارمی نسبت به اردوی پیش از جام بهتر شده است و سربه هوا بودن سردار در موقعیت های معدود تیم ملی شاید باعث شود تا کی روش از کسی استفاده کند که بهتر بتواند تک موقعیت ها را تبدیل به گل کند؛ آن هم در شرایطی که شانس ایجاد موقعیت ایران برابر اسپانیا کمتر هم می شود.

تیم ملی ایران جام جهانی جام جهانی 2018 اسپانیا-ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر