کد خبر: 634317 A

دیدار دو تیم آلمان و مکزیک با قضاوت علیرضا فغانی و تیم داوری ایران برگزار شد و نمایندگان کشورمان عملکرد مناسبی در بازی هیجان انگیز داشتند.

به گزارش ایلنا، دو تیم آلمان و مکزیک از ساعت 19:30 دقیقه در ورزشگاه مسکو آره نا به مصاف هم رفتند که این مسابقه با قضاوت علیرضا فغانی و کمک رضا سخندان و محمدرضا منصوری برگزار شد.

فغانی بعد از 20 سال ایران را در جام جهانی صاحب یک داور وسط کرد. پیش از او اسفندیار بهارمست در جام 98 و جعفر نامدار در جام جهانی 74 و 78 به این مهم رسیده بودند. سخندان و منصوری هم به جمع کامرانی فر و فنایی پیوستند که در جام های 2010 و94 پرچم زده بودند.

فغانی

فغانی 40 ساله میانگین 3/98 کارت زرد و 0/09 کارت قرمز را از خود به جای گذاشته است و باید ببینیم در این مسابقه چه عملکردی خواهد داشت:

در دقیقه دوم به نظر می رسید منصوری می توانست آفساید بازیکنان مکزیک را بگیرد اما این اتفاق نیفتاد. خوشبختانه این موقعیت تبدیل به گل نشد.

فغانی فوق العاده به صحنه ها نزدیک است و کاملا به اوضاع اشراف دارد. او با همان صلابت و اعتماد به نفس همیشگی کار می کند و پشت محوطه جریمه آلمان خطایی به سود مکزیک گرفت که ضربه لایون با فاصله به بیرون رفت.

فغانی

بازی با سرعت بالایی در جریان است اما کوبل داوری ایران به خوبی و با تسلط کار خود را انجام می دهند. در دقیقه 35 مکزیک روی یک ضد حمله موفق به گلزنی شد. بازهم فغانی در نزدیکی صحنه بود و به خوبی کار کرد.

فغانی تا به حال 14 خطار گرفته است. 8 خطا از مکزیک و 6 خطا از آلمان. کمک های او اما هیچ آفسایدی را اعلام نکرده اند. هکتور مورنو سرانجام اولین کارت زردی مسابقه از تیم مکزیک نام گرفت. اولین کارتی که فغانی از جیبش بیرون می آورد.

فغانی

نیمه نخست در حالی تمام شد که فغانی سه ثانیه زودتر از تمام شدن یک دقیقه محاسبه شده در سوت خود دمید. در 45 دقیقه دوم هم فغانی و تیمش روی کار نظارت دارند و مشکل خاصی برایشان به وجود نیامده است. منصوری هم یک آفساید خیلی به موقع را از آلمانی ها گرفت.

فغانی

در ادامه فغانی و کمک هایش نمایش خیلی خوبی داشتند و از پس این دیدار پرفشار برآمدند. فغانی 15 کارت زرد به مکزیکی ها و ده کارت به آلمان ها نشان داد. سهم هر یک از دو تیم دریافت دو کارت زرد بود.  کمک های او هم سه آفساید گرفتند که سهم مکزیک دو آفساید بود.

عکس: امیرحسین خیرخواه

تیم ملی ایران علیرضا فغانی تیم ملی آلمان تیم ملی مکزیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر