کد خبر: 633789 A

دخیا یا کاریوس؟

دخیا که روی هر سه گل دریافتی تیمش تاثیر مستقیم داشت، پس از بازی سوژه اول شوخی‌های مجازی بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از اشتباهات گلر اسپانیا در جریان بازی شب گذشته، فیدبک‌های مختلفی در سراسر جهان ایجاد شد. فرناندو هیه‌رو اعلام کرده بود که دخیا یکی از اعضای تیم آن‌هاست و به او پشت نمی کنند. ژوزه مورینیو، مربی باشگاهی وی هم گفت: دخیا پسر من است و متاسفم که این را بگویم اما خود او هم حتما می‌داند که اشتباه بزرگی مرتکب شده است. داوید دخه‌آ بعد از بازی گفت این اشتباهی بود که برای همه می‌تواند اتفاق بیفتد اما نکته جالب، موج شوخی مردم و خبرنگاران پس از گل دوم پرتغال بود تا او را به کاریوس تشبیه کنند. طعنه‌اندازان به لیورپول اما گل‌های دریافتی را به دلیل مصدومیتی دانستند که در ابتدای بازی و توسط راموس انجام شده است. (راموس در ابتدای بازی شانه دخه‌آ را گرفته بود(

روی نمر، خبرنگار آرژانتینی گفت: دخیا نشان داد لوریس بدترین دروازه‌بان جام نمی شود. کاستا هم در این بین بی‌نصیب نماند تا رینگر با نشان دادن عکسی از صحنه گل زنی وی بنویسد: سه چیز جلوی گلزنی را می گیرند؛ مالیات، مرگ و چلسی!

علاوه بر این کاریکاتورها و ترول‌های زیادی هم درباره گلر یونایتد منتشر شده است که در ادامه می‌بینید:

پس از گل‌های دریافتی دخیا، شایعات پشیمانی رئال مادرید بیان شد تا این عکس از پرز، مدیرعامل رئال منتشر شود؛ درحالی که می گوید فکس را کنسل کنید. تکرار می کنم، کنسل کنید!

پرز دخه ا

 

خوشحالی ناواس از منصرف شدن رئالی‌ها سوژه بعدی است.

دخه آ ناواس

 

در عکس بعدی دخه‌آ به شوخی خطاب به کاریوس می‌گوید درس‌هایش را یاد گرفته اما کاریوس اعتقاد دارد او زیادی یاد گرفته است!

دخه آ کاریوس تعلیم

 

عملکرد مشابه دخه‌آ با کاریوس در چندین تصویر دیگر هم مورد شوخی کاربران صفحات مجازی قرار گرفته است.

دخه آ کاریوس

دخه آ ماسک

 و اما عکس آخر، شوخی با لوییس ربیالس، رییس فدراسیون اسپانیا، فلورنتینو پرز و لوپتگی است که تصاویر صورتشان روی صورت‌های بن‌سلمان، اینفانتینو و پوتین در مراسم افتتاحیه مونتاژ شده است.

لوپتگی پرز

تیم ملی اسپانیا داوید دخیا تیم ملی پرتغال دیه‌گو کاستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر