کد خبر: 633687 A

کفاشیان در گفت‌وگوی اختصاصی با ایلنا:

نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در مورد وضعیت تیم ملی و شرایط این روزهای فوتبال ایران صحبت کرد.

علی کفاشیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار ایران مقابل مراکش اظهار داشت: من با شناختی که از تیم دارم مطمئنمبازی خوبی انجام میدهند. تیم خلی آماده است و همبستگی و روحیه بالا برای اینکه یک کار بزرگ انجام بدهیم وجود دارد و مثل همیشه در شرایط سخت نتیجه خوبی حاصل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نتیجه بد عربستان باعث ترس ایران نمی‌شود گفت: دلیلی ندارد بترسیم چرا که عربستان خیلی ضعیف و بد بازی کرد و شکست سنگینی خورد و روسیه تیم قدرتمندی نبود که بخواهد چنین نتیجه‌ای بگیرد. ما با یک نتیجه خوب آبروی فوتبال آسیا را بر می‌گردانیم و نتیجه عربستان را جبران می‌کنیم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی عنوان کرد: نمی‌توانم نتیجه را پیش‌بینی کنم وتنها پیش بینی من این است که یک بازی خوب انجام می‌دهیم.

کفاشیان با اشاره به آخرین وضعیت مهدی تاج و عدم حضورش در روسیه گفت: ما با آقای تاج در تماس هستیم و موارد را با ایشان در میان می‌گذاریم و مشورت می‌گیریم. حال ایشان برای سفر مناسب نبود و دکترش توصیه کرده بود سفر برایش خوب نیست و بهتر بود حضور نداشته باشد.

وی در پایان با اشاره به عدم حضور ایران در رای‌گیری میزبانی جام جهانی 2026 خاطر نشان کرد: این میزبانی بین دو کشوری بود که روابط دیپلماتیک با ایران ندارد و دلیلی نداشت که ما حاضر شویم و شرکت کنیم.

حجم ویدئو: 12.13M | زمان ویدئو: 00:01:54
تیم ملی فوتبال جام جهانی 2018 علی کفشایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر