کد خبر: 633568 A

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: با توجه به مشکل محرومیت از پنجره نقل و انتقالات که تیم‌های پایه پرسپولیس را نیز شامل می‌شود، بیشتر از قبل به این تیم‌ها توجه خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی امروز پنجشنبه به اتفاق حسین خبیری و محمد امام‌وردی در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی حضور یافت و پس از دیدار و گفتگو با محمد پنجعلی مدیر آکادمی و اعضای کادر فنی تیم‌های پایه پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز باید تشکر کنم از آقای پنجعلی و همه عزیزانی که قبول زحمت کردند و با تمام مشکلاتی که برای تشکیل این تیم‌ها با توجه به محرومیت از پنجره نقل و انتقالات وجود دارد، تیم‌های خود را آماده مسابقات می‌کنند.

وی افزود: بسته بودن پنجره نقل و انتقالات و انتقال بازیکنان به رده‌های بالاتر و محدویت جذب بازیکنان جدید، قطعا مشکلاتی را برای دیگر رده‌ها بوجود خواهد آورد اما این شرایط در نیم فصل دوم تغییر خواهد کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: برای ما امروز افتخاری بود که در جمع تیم‌های پایه پرسپولیس حاضر شویم و به کلیه اعضای این تیم‌ها خسته نباشید بگوییم و یادآور شویم که در کنارتان هستیم و بیشتر از هر زمان دیگری به شما توجه خواهیم داشت تا با قدرت در مسابقات شرکت کنید و سطح کیفی خود را برای هدف اصلی آکادمی پرسپولیس افزایش دهید.

حمیدرضا گرشاسبی در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه ما است که بیشتر از هر زمان دیگری به تیم‌های پایه پرسپولیس توجه کنیم.

 

پرسپولیس حمیدرضا گرشاسبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر